Sırf kızları etkilemek için?

Kızları etkilemek için body çalıştınızmı? Başardınızmı peki?
Birde biseksüel kızlardan hoşlanan kızlar var mı aranızda neyi hoşunuza gidiyo?

0|2
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• şu an gidiyorum ama kızları etkilemek icin değil üniversite sınavına çalışırken aldığım 10 kiloyu eritmeye ve biraz da kas yapmaya.

Siz kızlar yazın bikini giyebilmek icin diyet yapıyorsanız biz erkekler de mayo giyince karın kaslarımız görünsün isteriz sonuçta hoş duruyor bir erkekte hafif karın kası ve biraz geniş omuzlar.. bunlar için de amele gibi ağırlık kaldirma falan yapıyoruz lezbiyen kızlara gelince :D ne bileyim gayden farkı yok gözümde

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben yazın kilo vermek için uğraşmıyorum😂 Sadece baklavalarım uerinse dursun diye çalışmalarıma devam ediyorum. Kızları etkileme amaçlı😂

• 3ay

Niye korkaunlar

• 3ay

bilmem belki de sert olduğu için

En İyi Kız Görüşü

• Biseks kızları bilemeyeceğim ama lezbiyen bir arkadaşım var çevremdeki tüm erkeklerden daha yakışıklı. Utanmasam ben yazıcam.. s. s

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hayır ya neden yapayım ki bunu onlar bizim için yapıyor mu Hayır yapmıyor tabi. bizde onlar için yapmıyoruz

1|0
    0|0
  • Asla kızlar için vücut çalışmam
    Onlar çalışıyor mu benim için hayır
    Beynim çalışsın elim şıkırdasın (parasal manada )
    Zaten benden çekicisi olmaz kız milleti için

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben biseksüelim geçen sene bir kız için voleybolu bırakıp 3 ay body yaptım ve aldım💪🏼

• 3ay

Naptın sen şiödi😂

• 3ay

İstediğim mükemmel kadın olsa belki denerdim onu etkilemek için olmadığına göre gerek yok

• Sırf bir kızı etkilemek için hiçbir şey yapmadım ve hiç body yapmama rağmen çok fit im. Bir de 2. sorunun cevabı sen neden kızlardan hoşlanıyorsun diye sana sorulduğunda sorusunun cevabı ile aynıdır, herkes farklı düşünür ve düşünmekte özgürdür. Ayrıca her soru sorulmaz ve her sorulan soru cevaplanmaz.

0|1
    0|0
  • Hiç uğraşmadım bizde böyle 😒

1|0
    0|0
  • Kızları etkilemek için herhangi bir özel çaba sarfetmedim etkileme konusunda ise kafama takılan biri olursa affetmem diyebilirim

0|0
    0|0
  • Yok kızları etkilemek için ağırlık mı kaldırılır😀

0|0
    0|0
  • Ben kızlar için yan sokağın köşesinde ki çöpe s*çmam bile.. Kendim sporcu olduğum için. Basketbol biraz vücut istediği için yaptım..

0|0
    0|0
  • Kendimi guclu hissetmek icin agirlik calistim... Biseksuelden hoslanmak icin hormon veya psikolojik sorun olmasi gerek

0|0
    0|0
  • Evet çalıştım, başardım, etkiledim, sevdim, bitti ve bıraktım, mahfoldum, çürüdüm. Ama kendimi tekrar toparlıyorum. :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ah be keşke ayrıldıktan sonra daha çok asılıp bırakmasaydın

• 3ay

Vuhuu!

• 3ay

Huuu💪🏼👊🏿

• Basliycam yaknda

0|0
    0|0
  • Kendim için çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Hic gerek duymadim

0|0
    0|0
  • Yaz tatilinde inşaatlardayım body e ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • Hayt bn kndimi bildim bileli fiziğim iyidr

0|0
    0|0
  • Vücudu kızlar için yapmıyorum aynaya bakıp ego tatmin ediyorum çok işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • spordan çıkıp sigara yakan adam benim

0|0
    0|0
  • Bennn bisex biriyle evlensem. Ahhh keskee yaaaa olmaz mi

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen erkeksinnn. şu an kızlardan hoşlanıyorum

• 3ay

Ben biseksüelim erkeklerden hoşlanmıyorum demiyorum şu an kızlardan daha çok elektirik alıyorum diyorum

• 3ay

Anladim kanks;))

• Nerelerdesin sen yahu 😎

0|0
    0|0
  • Fitness'ı kendin için yapmıyor isen başarılı olamassın

0|0
    0|0
  • Göbek biraktim ben bazi kizlar göbek seviyor :p

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...