Erkeklere sormak istiyorum :)

Uzun süreli bir ilişkiniz oldugunu dusunun. Artık sevgilinize eskisi kadar ilgi göstermiyorsunuz. Yeri geliyor ilişki yaşamak bile istemiyorsunuz. İlişki dediğim başka anlamda :)

Kızsa size ilgi gösteriyor,konuşmak istiyor seviyor ama bu durum sizde ters tepiyor. Sımdı kızın ne yapması lazım ? Sizi umursamasa,kendini geri çekse ama hiç bir şey olmamış gibi davransa mi daha iyi ? Yoksa bu sekılde devam etse mi daha iyi ?

Trip yapması mı dogru olur ne dusunuyorsunuz... Özellikle ilişki konusunda gösterip elletmemeli mi ne yapmalı,bi kızın nasıl sizi hem istedigini anlarsınız hemde kendini geri çektiginde bozulmazsınız :) Yardımınıza ihtiyacım varrrrr!

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tavırları neden olabilir öncelikle bunları anlayıp çözmeye çalışacaksın

Ardından ona göre bir duruşa geçeceksin sende

Monoton hayatınızdan çıkmaya çalışacaksın, farklı şeylere yönelmeye çalışın

Mesela örnek vereyim bir çift vardır aylardır hep parkta buluşurlar konuşurlar öpüşürler sonra ayrılırlar evlerine giderler...

Bi günde başka yerlere gidin, gezin, değişik şeyler yapın..

Ona bir sevgili olsan bile bir yandan arkadaş gibi olmalısın, ne sıkıntısı var derdi var senle paylaşması için çabala

0|0
    0|0
    • Paylaşıyor,paylaşıyor. Mesela bazen derdi oldugunda,konusuyoruz,konuşabiliyoruz. Sevgili,arkadaşlık herseyden ote bizimki. Sürekli birlikteyiz. Ama bazen sanki sevgili değil sadece arkadaş gibi oluyoruz. Yani derdimizi konuşabiliyoruz ama ben atıyorum elini tutmak öpmek istedigimde yani anlayın daha ilerisi,o zaman bunca derdim var senin konustuklarına bak deyip tersleyebiliyor. Bazen de aklı bosken kendi yanasabiliyor. Ama ben böyle arada kalıyorum nasıl davranacağımı bilmiyorum.

• Belli ki ne zaman ne isteyeceği ne yapacağı belli olmayan bir tip, bu tiplere karşı biraz da durumuna göre akışına bırakacan, nasıl gidiyorsa öyle gidecen, tabi yine kendi kırmızı çizgilerinde hareket edeceksin, belki kafası çok dolu...

Erkekler Ne Diyor 5

• senin için artık göster ama elletme taktiği işe yaramaz :) çocuk senin ruhuna girmiş ki artık sıkılmış senden ağzınla kuş tutsan umrunda olmazsın onun artık sizde nasıl güven kaybetme varsa bizde de sıkılma var ikisinide sittin sene geri getiremezsin

0|0
    0|0
  • sevgilin sana yüz vermiyor anlaşıldı

0|0
    0|0
    • Aynen yaaa :) napmalı

• Anladım peki ne yapmalıyım,aynı okuldayız biz,herseyi konusuyoruz. Ben istemesemde o bulusmak istiyor,mesajlasıyoruz. Biraz uzak mı kalsam,ilişki konusu acmasam mı napsam... özlüyorum da ama o bazen istiyor bazen dertleri oluyor anlayamıyorum uzerıne gidiyorum napsam bilemedim siz erkeklr daha iyi anlarsınız

• onun hoşlandığı şeyleri yapın

• bence naparsa yapsın o kızın gözdekı degerı bıtmıs nedenı ıse zamanında her ıstedıgını yaptıgından dolayı.erkekler zor kızları severler veren kızları degıl.bence bu anlattıgınız kısı malesef gözde basitleşmiş ve erkek doymus.kızda sanırım szsınız ama malesef böle

0|0
    0|0
    • Hadi ya,evet benimde.. Düzelmezmi diyorsunuz sımdı yani sıkıntıları var ama. Bilmiyorum bakalım yani napmalı sımdı deneyecek bir sey de mi yok

• sürenın önemı yoktur

• Anladmm

• Erkek sıkılmışsa sıkılmıştır, pek yapacak bir şey var gibi görünmüyor :D

0|0
    0|0
  • Empati kurmaya çalışacaksın. tavırlarının nedenini öğrenmeye çalışacaksın. Belki sende yanlış gördüğü birşeyler oldu .bir sürü nedeni olabilir. hiçbirşey yokmuş gibi davranırsan işler tamamen çıkmaza girebilir.

0|0
    0|0
    • Konustum,hayatında bazı sıkıntıları var su an okul falan.. Anlayabiliyorum bunları. Paylaşıyor benimle ama bir yandanda bazen coook ilgisiz bana karşı. Sadece bu durumu düzeltmek istiyorum. Değerimin farkında ama elinin altında bilmesin beni

• Sorunlarını biliyorsan. aşmasına yardımcı ol tabii ki. ilgisizliğinin neden sıkıntılarına kafa yormasıdır. sıkıntılı erkek yeri gelir sen hatırlatmazsan günlerce aklına bile gelmez. ama bu seni sevmediğinden değil , sadece sorunlarını düşünüyor olmasıdır.

• Anladımmmmmm tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...