Üniversiteye 22 yaşında başlayıp 28-29 yaşında öğretmen olacak bir erkek hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

26 Yaşına Kadar Babasının Parasıyla Okuyacak Olması (Elbette Okurken Çalışacak Ama... -Ama'sı Var İşte),

24-25 Yaşındayken Evlenmek İstediği Halde 29-30 Yaşında Evlenecek Olması,

İşe Geç Başlayacak Olması, Yani; Hayata Geç Atılacak Olması vb.

Sebepleri de (Bunların Hepsini) Göz Önünde Bulundurarak Sizlere Şu Soruyu Tekrar Yöneltmek İstiyorum. Bütün Samimiyetinizle ve Dürüstlüğünüz İle Bilgileriniz, Öneri ve Görüşleriniz Işığında Şu Sorumun Cevabını Vermenizi Temenni Ediyorum:

Üniversiteye 22 Yaşında Başlayıp 28-29 Yaşında Öğretmen Olacak Bir Erkek Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Keşke dememesi için KPSS'ye şimdiden çalışmasını öneririm, branş da önemli; fakat bir yıl bakarsın çok alım yapılan branş neredeyse hiç alım yapılmaz , bir yıl hiç ummadığın branş ilk üçün içinde kendini gösterir.Diyeceğim tek şey; sürünmemek için, KPSS derdini kolay atlatabilmesi için çalışmaktan başka bir öneride bulunamayacağım.

0|1
    0|0
    • kesinlikle +

• Bol şans, ihtiyacın olacak :)

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenip okula devam etsin.öyle arkadaşlarım vardı

0|0
    0|0
    • kızların gözü paradan kör olmuş işsiz kabul etmiorlar lanet olsun

• yazdığımdan senin söylediğini nasıl çıkardın merak ettim özgür.

işsizi niye kabul edeyim ki.boş duranı kimse sevmez.

• öncelikle arkadaşım önemli olan hayata geçte olsa atılabilmek..eğer bir erkek ne olursa olsun hayata atılabilmek için bir adım atmışşa bu ister çalışmak ister okumak olsun bence bu çok önemli bir davranış.çünkü 22 yaşında henüz genç oluyorsun kendine bir hedef oluşturman ve gelecek vadedecek adımlar atman çok iyi ve ne kadar geç evlenirsen o kadar iyi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 6-7 sene aralık üniversite + kpss içinmi

0|0
    0|0
  • valla hayata geç başlama olayına katılmıyorum 19 yaşında başladım üniye eğer herşey yolunda gider kpss falan kazanırsam 24 yaşında okul bitecek ama bana göre ben çoktan hayat atıldım hatta çok erkekn şu anda bile çok güzel iş tekliflleri alıyorum turizmle ilgili okulu bıraksam bile sağlamda yerim evlilik olayına gelince neden o yaş aralığında evlenmek istiyosun 29 çok mu geç?bence bu kadar büyütme

0|0
    0|0
    • benim iş durumu yok işte, o yüzden canım yanıyor, psikolojim bozuldu.

• hayırlı geceler kardeşim.

• saolasın sanada

• geç falan değil ben 18 yaşında girdim üniversiteye belimi doğrultana kadar yaşım 28 olacak sorun mezun olduktan sonra ne kadar sürede tatmin edici para kazanmaya başlayacağın

0|0
    0|0
  • Oda bıseymı kardesım senden daha kotulerı var.. Meselaaa ben.. Takılma boyle seylere. Ya hıc okuyamasaydın, farklı sorunların daha olsaydı. Bu soledıklerınden nolcak. Avantaj olarak dusun, daha olgunsun saglam adımlar atarsın,

0|0
    0|0
    • senin neyin vaR?

• hayırlı geceler kardeşim.

• Eyw sanada.

• devlete giriş yaşı maksimum 29 diye biliyorum dikkat et derim

0|0
    0|0
  • Hayat THE END

0|0
    0|0
Yükleniyor...