Monaco 3 - Fenerbahçe 1 Düşünceleriniz?

Aşırı DRAM İçerir

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ağlama fener ağlama 😂😂😂

0|7
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen onca para harca, sonra baştan elen. İçler acısı. Kulağımda slow keman sesi, sözler de uzun hava şeklinde Sneijder sesiyle "fener ağlama"

1|6
    0|2
    • 3ay

En İyi Bayan Görüş :)

• 3ay

Hayir siz katiliyosunuz da noluyo sanki😂😂 Marifet katilmakla olaydi...

• 3ay

En azından grup aşamasını geçiyoruz Avrupa liginde. Siz şampiyonlar liginde gruplardan çıkamıyorsunuz genelde.

• Dövcem bunlari he😒

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm, fetöcü uefa ve fetöcü hakemler yaktı feneri.
    https://www.youtube.com/watch?v=TrWHgsDGsTo

2|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Volkan sampiyonlar ligini unutsun , futbolu bırakana kadar bir daha oynayamayacak idda ediyorum

Monaco dan Damada 13 milyon euro, gelin sen üzülme :)

http://i.hizliresim.com/nrzAVM.jpg

1|4
    0|2
  • Yine mi elendi bunlar ya uefaya gitcekler mi

0|3
    0|1
  • fener ağlama

0|5
    0|0
  • MonaKoydu

0|5
    0|2
  • İlk maç bittiğinden beri dedim zaten bu skor yetmez favori Monacodur fb elemesi sürpriz olur diye. Fenerbahçe golü atana kadar bir 10dk iyi futbol oynadı sonrası öncesi yok ilk yarı hiç yok bu arada fbnin penaltısıda verilmedi ama attığı golde ofsayttı ilk görüntülere göre işin açıkcası böyle olacağı belliydi.

0|1
    0|4
  • Açılın Beşiktaş geliyor 😂 biz sizin yerinizede oynariz

0|2
    0|2
  • Aziz istifa etmedikçe, biz daha çok çile çekeriz itin köpeğin maskarası olduk. Düzgün bir yönetimle Avrupanın en iyi 7-8 takımı olabilecekken maskara ettiler klubü.

0|0
    0|1
  • En buyuk dram stoçhun yaşadığı
    ahmetgs17.files.wordpress.com/2012/12/stoch-11.gif

1|1
    0|0
  • Feneri bugün oynadığı şekliyle bizim mahalle takımı yenerdi. Arkadaş o kadar para kazanıyorlar, üstüne üstlük top oynar gibi yapıyorlar. Yazık bence...

0|2
    0|0
  • Yazık, çok üzüldüm, diyemeyeceğim kesinlikle...

0|2
    0|3
  • Fener hangi cl turunu gectiki simdiye kadar?

1|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçe klasiği

0|3
    0|1
  • hakkıyla oynayan kazanır bu böyledir. molde miydi neydi onlarada yenildiler. adamlar oynuyor demek ki diyecek birşey yok. bizimkiler hiç rahat anasını satıyım. ye , iç , yat , para kazan...

0|0
    0|0
  • Hangi takımlısın?

0|0
    0|1
  • 8 senedır hasret bıtmedı yanı

0|1
    0|0
  • bol küfürlü

0|0
    0|0
  • cok uzuldum :)

0|0
    0|1
  • Anafikir: Fenerbahçe şampiyonlar ligi takımı olamaz, olamayacak! Bu kadar net bir şekilde görmüş olduk :))

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 2 defa gitme hakkı kazanmıştır ancak kumpas yüzünden gidememiştir. ve ve ve size gelirsek bizim hakemlerden çektiğimizin 1000 katınınızı çekme dileğiyle inş Allah iyi demez bu duruma görecez sizide.

0|1
    0|8
  • sen 8-0 lık dramına yan önce :D

0|8
    1|6
    • 3ay

8-0 görünce niye eksiliyorsunuz :D

• 3ay

@demirdoven31 2007 yılları 8-0, benim söylediklerimde yanlış bir şey yok aç bak kayıtlar ortada

• 3ay

O sene kupa kazanmadı ama 2005 te sampiyonlar ligini kazandı , o kadro küçümsenecek kadro değil

• ee ne olcaktı git dünyanın her yerinde sor türkten topçu falan çıkmaz ne olcaktı yarı finalmi oynuycaktı

0|1
    0|0
Yükleniyor...