Fenerbahçe yine hakem katliamına uğradı. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Fenerbahçe yine hakem katliamına uğradı. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• Hakem fetöcüydü, uefa zaten fetöcü paralel :D

1|6
    0|4
    • ne alaka? dalga geçilcek zaman mı şimdi?

En İyi Erkek Görüşü

• maç bitti konuşulacak çok şey yok bence, benzer hakem katliamlarına diger takımlarımızda uğrayacak farkında değiller, sağlık olsun, ilk maçtada hakem hataları vardı. ilk maç gibide iyi oynamadık, kötü oynanan bir maçta belki golde atsak tur gelebilirdi olmadı. her zaman her yerde en büyük Fenerbahçedir bu bizim için değişmez :D

1|2
    0|3
    • penaltıyı vereydi en azından -_-
      neyse bunların türk düşmanlığı bitmez

• Bak orası daha ılıman clye göre rakiplere göre ilerlersin birşey demiyorum belkide hayırlısı buydu :)

• @karadenizli52 herşey bir noktadan sonra takdiri ilahidir yapacak bir şey yok

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 19

• İki taraf aleyhine de düdukler çaldı. Attigin gol ofsayt hala hakem diyeceğine takımının onlarca hatasına bakacaksın

0|5
    0|3
  • 1 penaltı vermedi ofsayttan gol verdi böyle bir 10dk haricinde kötü futbola hakem demek kendini kandırmaktır Monaconun tur atlayacağı ilk maçın skorundan belliydi zaten, Hasan Ali 3-5-2 de sırıtıyo Wiel kondisyonu yetersiz bu düzeylerde 3-5-2 de zorlanırsın hele uygun oyuncuların yoksa ligde yine öyle böyle gider.

0|1
    0|3
  • Uzun süre futbol oynamış biri olarak, fazla hakem hatası yoktu. Fenerbahçe fanatiği aileden gelen bir fanatik olarak ben söylüyorum bunu. Ayrıca 3'lü savunma çok pratik isteyen uzun vadede oturan bir sistem. Hatta 1-2 sezon bile gerekebilir. Ancak ülkemizde her sezon bir takım birkaç antrenör değiştirdiği için sistem oturması imkansızdır. Yine de dün 3 savunma oyuncusu 4'e çıkarılsa daha net hücum edilebilirdi. Defans oyuncularınız atletik değilse her ara pas risk yaratır, ki orta saha kötü olduğu için her top bize geldi ve her araya atılan pas bizim ağır stoperler tarafından uzaklaştırılamadı.

0|0
    0|0
    • %100 penaltinin verilmemesi ve ilk golden önceki faul. fazla hakem hatasi yoktu evet sende haklisin..

• şamar oglani olup hak savunmamaya devam etti..

• Fanatizm ülkeyi ileri götürmeyecek. Sporda başarı bu şekilde gelmez. Profesyonel düşünüyorum, amatör düşünüyorsunuz.

• Bizde şans olsa zaten

0|1
    0|0
  • Böyle düzene yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Sadece tartışalacak 1 tane elle kesilen penaltı pozisyonu var. Onun dışında sizin açınızdan katliam diyebilecek birşey yok.

0|1
    0|1
  • Evet hakem o yüzden ofsaytı vermedi, verseydi 3-0 bitecekti.

https://www.youtube.com/watch?v=I5r-Ll6shF8

0|3
    0|1
  • Önce suçlu pereira kazması hakemler bize hep limoni zaten

0|1
    0|1
    • fernandao da oynamadı

• Pereira istifa diye bağırırlırsa pereira gitmez aziz istifa diye bağırırlarsa pereira gider

• eksikler veya hoşnut olmadığımız şeyler var olabilir ama şu ve sonraki aşamada en azından ayrılma durumu gerçekleşene kadar tam destek verilmeli, ayrılıp gayrılıp takımı ve gücü bölmektir, yıkıcı eleştirici veya takımı zor düşüren eleştiricide doğru değil ama bakacağız düzelir yanii

• Maçı izlemedim, hakem hatasını bilemiyorum. Ama FB'nin aldığı sonuç nedense beni şaşırtmadı.

0|0
    0|2
    • şöyle söyleyim, adamların ilk golünden önce net faul verilmedi. 58 dede net penaltı verilmedi.

• @sadfr sensin dandik sporlu

• Özeti izledim. Verilmeyen penaltı ile FB'nin hakkı yenmiş, bariz.

• Her yenilgi sonrası hakeme b. k atmak yerine biraz da takıma bakilmali

0|1
    0|1
  • Her sene ayni film.

0|2
    0|0
    • izleyen yorum yapsın lütfen, hadi sağdan sağdan..

• Hadi ordan

0|0
    0|1
  • hep aynı bahane

0|0
    0|0
  • Hakemler aynen öyle

0|0
    0|1
  • Futbol bizim ülkemizde oynanacak bir spor olmadı hiç bir zamn hiç oynamalı hiç olmamalı

0|0
    0|0
  • UEFA her seferinde Fenerbahçe'ye "Yes to racism" diyor.

0|0
    0|0
  • tabi tabi tabi

0|1
    0|0
  • Axaxa gülelimde boşa gitmesin adamların penaltı verilmedi golünüz ofsayt hakem katliamı diyorsunuz :D türkiyede alıştınız hakemlerle maç yenmeye avrupada hakem maçı normal yönetince taraf tutuyo sanıyorsunuz :D a:D:Asd:ÇAsDA

0|3
    0|1
    • hangi penaltilari verilmedi?

• @melekimben sizlerde öyle yapın efendim

• Biz izliyoruz herkes izlesin. 6s den örnek veriyim meloya bir sezon boyunca kirmizi kart gosterirmezken adam baska yere gitti kart yemekten oynayamadi bakınız 😀

• yani bu mantıkla 2000 vv3 2009 arası sürekli çeyrek yarı veya final oynarsın 2 yılda bu şekilde elendin derim laa türkler futboldan ne anlar yani zaten hepsi ilk turda elenmiyomu? attıgın golde ofsayt

0|0
    0|1
    • Ne kadar doğru. Besiktas 8 yedi Cimbom 5 yedi geldi bizden bir sey olmaz 😄

• fener 7-1 sigma olmuouc 7-0 benfica zaten aç bak fener avrupa maçları yaz 1960dan beri ezilmiş beşiktaşta aynen ama galatasaray bu açıdan nadide bir çiçek gibi 4 öeyrek final 2 yarı final 2 kupa 2 kez 3. tur oynamış not= BEŞİKTAŞLIYIM

Yükleniyor...