Ah fener ahhhh... ?

Ah fener ahhhh....... ?
An itibariyle monaco ya elenerek şampiyonlar liğine katılma hakını kaybetti fb.

Nolacak bu fenevin hali ya :D?

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• YES YES YES biliyodum hahahaha 😂😂

1|2
    0|0
    • Ben de biliyordum inan ama işte dedik hadi belki bir şeyer düzelmiştir harbiden de istedim turu geçmesini ama aynı terane :D

• Kesinlikle 😂

Erkekler Ne Diyor 22

• Monacodan damada 13 milyon euro :)

http://i.hizliresim.com/nrzAVM.jpg

1|1
    0|0
  • Sadece; utanç verici Türklerin, Türk takımının başarısızlığı ile sevinmelerini görmek. Ve malesef her zaman bu böyle oldu.

1|1
    2|6
    • Sen utanç verici takımının transfer politikasını eleştireceğine, insanımıza bunu yaşattığı için ve avrupanın dalga konusu olmasına neden olduğu için onlara kızacağına utanmadan burda bir de GS lilere mi konuşuyorsun.. Sizin yüzünüzden avrupa gotüyle gülüyor ülkemin insanlarına bunu yaşatmaya hiç kimsenin haddi değil.. önce sen o takımından başla utanmaya sonra niye onu tuttuğun iiçin kendinden utan sonra insanalra çamur at..

• İlk maç bittiğinden beri dedim zaten bu skor yetmez favori Monacodur fb elemesi sürpriz olur diye. Fenerbahçe golü atana kadar bir 10dk iyi futbol oynadı sonrası öncesi yok ilk yarı hiç yok bu arada fbnin penaltısıda verilmedi ama attığı golde ofsayttı ilk görüntülere göre işin açıkcası böyle olacağı belliydi.

0|0
    0|0
    • Aynen belliydi ya bu fb liler havaya iyi sokurotlar kendilerini rezalet bir futbolla nereye gidiyon sen ş. liğine ya.. Monacoya teşekkür ediyorum eledikleri için yani ş. liğinde rezil edeceklerdi ülkemi bunlar, pualarımızı bunlar düşürüyor biz geri toparlıyoruz zorla ya

• İş yine bu sezondan sonra bize kalacak gibi duruyor bakalım :)

• Fenerliyim ama iyi oldu. Vitor prera ne ya 3 senedir şampiyonlar ligine gidemedik. Finalde GS ye en kötü sezonda kupa verdik. Vitor prera nedir. Aziz yıldırımın bunda gördüğü ne var bizim görmediğimiz ak.

1|0
    0|1
  • Sendeki de harika cesaret gizliden ve hangi takım taraftarı olduğu belli etmen yazılında harika tebrik ed, yorum seni renkten renge giren insan ;) cesaretiniz bu işte

0|0
    1|2
    • Hopss orda dur bakalım takımımız GS bir çok yorumda yazmışım bunu.. Bizim rengimiz de belli takımımızda delikanlı. ama kimin neci olduğunu ve ne kadar çirkinleşebileceğini görmüş oluyoruz olaya bakış açından dolayı sana bir adet yıldız takıyorum, nasılsa bizde çok geri alırız 4. yıldızı

• Halısaha turnuvası düzenleyelim. Adamlara şampiyonlar ligi havası yaratalım. Yardımcı olalım sonuçta mağdur bir takım.

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|1
  • Yiyin birbirinizi

0|1
    0|0
  • Noldu yaa yenildik mi? Hay...

0|0
    0|0
  • Üzülmeyin Beşiktaş yener hepsini 😂

0|2
    0|2
  • üzücü bir durum..
    Bir Galatasaraylı olarak üzülüyorum..
    bu kadar şansızlık olmaz..

0|0
    0|0
    • Ben şans denen olaya öyle bakmıyorum. Yeteneksizliğin diğer adı şansızlıktır.
      Yani ben de GS liyim ama fenerin bu kadar akılsızlığını tüm ülkece rezil olarak ödüyoruz buna kızıyorum ben. Biz olsak elerdik bu takımı. Bu fb liler biraz aklıınmalılar bence bir ara brezilyalılara dadandı 3. sınıf oyuncularını alıp alıp getidiler şimdid de portekizlilere dadandılar ne varsa şu portekizlilerde nani lerini bile gördük boş.. Ersun Yanal la devam etselerdi tarih yazabilirlerdi.

• :D Aziz yıldıvım vobin van pevsieyı satar artık asdf

1|0
    0|0
    • Yok ya fenerden adam olmaz uzatır sözleşmesini :D

• :D Yenseydi sevinirdim ama yenildi üzülmedim daha beter olsunlar hatta İnş deprem olsun bir tek klup binası çöksün stad ikiye ayrılsın sdf

• Ahaha sen benden daha beter bir antiFB lisin :D

• Harbiden elendi mi 😂😂😂
    Yazık oldu ya

0|1
    1|0
  • Keşke siz de katılabilseydiniz bu sezon.

1|1
    0|0
  • bir bitmediniz

0|0
    0|0
  • pis cinconlar sizi çok sevindiniz demi

0|1
    1|2
  • Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim aman her neyse yaşaşın Şanlı trabZonspor

0|1
    0|0
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamayacaksın

0|0
    0|0
  • MonaKoydu

0|1
    0|0
  • Biri daha çıkıp feneri savunmasın daha bana tek avrupa takımı Galatasaray dır

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakem fetöcüydü, uefa zaten fetöcü paralel :D :D

1|4
    0|0
  • Kuyruk acını baska yerde göster

0|1
    2|4
    • Ahaah noldu yavrum zevk alıyormusun :D ne demişler tecavüz kaçınılmazsa zevk alıcan.. gerçi sizin haliniz başka alışkanlık oldu sizinki artık meslek gurubunu kendin düşün utanmadan ortalığa düşmüşsün saklanacağın yere :D

Yükleniyor...