Sevdiğin kadın olmuyorsa başkası sana onu unutturabilir mi?

sevdigim kadın beni sevmiyomuş okadar bekeledim buyüzden çogu fırsatı teptim sırf birgün ona kavuşmak için kimseyi yerine koyamadım kimseylede çıkmak istemedim ama ne varki acı gerçekler var başkasını seviyomuş bende diyorum başka bir kızla bende hayatıma baksam çıkacam kızlar bana unutturabilirmi sevdigim kadını ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o unutmayı başaracak tek insan sensin .

0|0
    0|0
    • ben tek başıma bunun üstünden gelemem bana biri yardım edecek yoksa biliyorum oldugum yerde saydırırım biraz geç oldu başkasını seviyomuş diye bende kendimi çok kaptırdım hayır hayır tek başıma yapamam

• o zaman gelecek kadını tamamen kabullenecek ve diğeri ile onu asla kıyaslamayacaksın.

• ondan bahsetmicemki hayatıma bakacam okadar acı çektimki inan acı anıları canlandıracak hal yok kafama göre hatta olsa ciddi bile düşünürüm neden olmasın dünya ondan ibaret deyilya

• kimse onu sana unutturamaz karşındaki istediği kadar yırtınsın genel olarakta mutlu olamazsınız hep aranızda bir eksiklik olucaktır malesefff

0|0
    0|0
    • yada bende unutmak istiyorsam birlikte kalkamazmıyız bu işin içinden çünkü başkasını sevene kendimi baglamak istemiyorum

• zannetmiyorum ama bilemeyiz tabi sana bağlı inşallah hayırlısı olur hakkında

• sagol olacak inşallah güzel dileklerin içinde sagol

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...