Bunları görünce üzülüyorum gerçekten...

12-13 yaşındaki kızın facebookdaki paylaşımlarını görseniz sanki kocası bunu çocuklarıyla sokağa atmış aşk acısından ölüyormuş kimsesi yokmuş hayatı bitmiş mahvolmuş gibi şeyler yazıyorlar yaa bide bunların böyle kendileri gibi ergen kankaları oluyor birbirlerinin fotoğraflarına 'Vayy knk yaqıon hnyy herkes ayaqnı denk aLsınn Kardeşmn cnını ykanın canını ykarım ayıq olun! yazıyorlar..ay bir yandan gülüyorum bir yandan üzülüyorum yemin ederim ben o yaşta sokakta oyun oynardım daha aşk nedir siz nerden biliyosunuz ya ! evett üyecanlar bu konudaki fikirlernz nedir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar büyüyünce o kabuktan sıyrılıp senin benim gibi varlıklar oluyorlar..

Bizde ufakken sprey boya alıp Seni seviyorum'lar yazdık duvarlara..

Ama şimdi ara sıra okudukça.. Bak ulan velede diyorum :D

Oluyo öyle. Onlar kendilerini ifade ediyorlar. 12 13 de olsa.. Sana bana özeniyorlar.. Belki yanlış örneklere olabilir.. Fakat onlar da kişiliklerini toparlayana kadar böyle devam edecekler..

Heeee.. Gelelim o hnyy herqes ayaqını vs vs gibi konuşmalar.. Onları şöyle klavyenin tersiyle dövmek lazım..

Zira Türkçe'mizin Mına koydular sidikli sübyanlar :D

0|0
    0|0
    • ahah kesinlkle :D

• ayy hiç sorma yaa facebook çıktığından beri zaaten herkes aşk acısından ölüyor herkes adam herkes zengin :D Allah onlara akıl fikir ergenlikleri bitene kadarda bize dayanma gücü versin ne diyim..

• AMİİİİN der kalabalıktan birisi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bilgisayarın sosyal ağların yan etkileri ve klasik ergenus davranışları birleşince böyle birşey ortaya çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Çohk acayip kenkX:D

0|0
    0|0
  • Toplulugu görüyolar, ne yapıyorlarsa taklit ediyorlar :D Daha olgun olduklarını zannediyorlar, e laf da geçiremiyosun, yapacak bişey yok, en makul çözüm bizim çocuklarımızı sosyal medyadan uzak tutmak, en azından bunlardan :))

cut.

0|0
    0|0
    • haklısın bu zamanda sosyal medyadan uzak tutmak zor ama böyleleri gördükçe çocğumun bunlara benzemesinden korkuyorum..

• 13 yasındaki bir kızın facebook da bir eglence sayfasındaki yorumu "bizim kucuklugumuzde, hic boyle degildi arkadaslıklar ve iliskiler"

Lan sen daha birkac sene once spermdin...neyin kucuklugunden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • Fotoda sen kocan bebeğin mi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bende çok yadırgıyorum aslında ama şöyle bir düşününce de onların yapacağı birşey yok. Biz de kendi dönemlerimizde daha değişik şeyler yapardık. Teknolojiyle birlikte bizim yaptıklarımız değişik bir hal aldı ve bu durumda. Bikaç sene sonra onlar da bir sonraki nesil için aynı şeyleri söyleyecek :)

0|0
    0|0
  • haklısın dostumg*tkadar cocuklar ask ask dye dillerine dolamışlar bir sey bir bok bildkleri yok

0|0
    0|0
    • aynen büyüyünce öğrenirler ablası :))

• Ayy igirenc bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...