Emre belözoğlunu seviyormusunuz fenerli arkadaslar?

ıyı aksamar emre belözoğlunu seviyormusunuz fenerli arkadaslar?ve neden

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet seviyorum..

Türkiyenin en iyi oyunu hem defansif hen ofansif anlamda oynayabilen ender oyuncusu..

2|1
    2|3
    • ama ortalıgı karıstırıoy eksıyı ben vermedım

• yoo neden yanlış anlıyım, bi' çok fenerlide sevmez ama ben dediğim gibi futbolunu sviyorum sadece, gerisi kendi bileceği iş(böyle giderse kendini bitirir)

• haklısın sanırım umarım son buulur bu hareketlerı

Erkekler Ne Diyor 13

• seviyordur çoğunluğu

kuzguna yavrusu anka görünür...

1|2
    0|1
  • Karaktersizliğin rengi olmaz,olmamalı.Aynı adam Fener'e değil Gs'ye dönseydi zamanında ,seviyorum bu adamı diyen fenerliler hala seviyorum diyecek miydi ? yoksa her oynadığı maçta ana avrat sövecek bir sebep mi bulacaklardı ?

1|4
    0|1
  • Ayni takimda oynadigi arkadasina ingiltere de ten renginden dolayi maymun diyen. Trabzonsporlu zokoraya keza ten renginden dolayi yine irkci hakaretlerde bulunan. Taraftarinin ondan ogrendigi irkcilikla drogbaya muz uzatmasina uzatmasina vesile olan karakterinden suphe duydugum futbolcudur. Emre Gibilerinin turk futbolunda yeri olmamaldir. Turk futbolunda emreden once irkcilik die bir sey yoktu cunku.

1|1
    0|0
  • neyını seveyim o* cocugunun karaktersiz yavsak herif

2|3
    0|1
  • Maç öncesi filan güzel konuşuyor iyi hoş

Ama çok celalleniyor herşeye, hele dün gece tamamen gözümde bitti...

cut.

0|1
    0|1
    • ortalıgı o karıstırdı

• Hırsın olur, mücadelen olur, iyi oyuncu olabilir, ama bunları yapmasının lüzumu ne sanki, bence egosunu tatmin etmekten ve medyada göz önüne gelmekten başka birşey yapmıyor...

Fitili o ateşledi doğru.

• evet keske olmasaydı ytatsızlıklar ne ıse ınsallah son olur

• iyi oyuncu önü açık fenerden çıkarsa iyi bir yere gider tek kusuru .çok öfkeli olması bunuda iyi kullanmasını öğrenmiş bir futbolcu

0|1
    1|2
  • Belezoğlu diye biliyorum.. Sanırım Öyleydi yani.. :D

0|1
    0|0
    • bırak ımdı her takımda var boylelerı

• Ben takımın genelinin seceresini tutmadığımdan :D vardır muhakkak :D ama ben öyle O takım kaka bu takım pis. e tüh falan yapmam yani :D

• tabikide evet o adamı vermeseydik şuanda uefada finaldeydik

0|1
    0|2
  • Takımın asabi çocuğu, seviyoruz tabi :)

0|1
    1|3
  • Bi zik yaptigi yok

0|1
    0|0
  • Emre gibiler takımı ateşler. Bazen çok ileri gidebiliyor ama ayarı olsa daha iyi olurdu. O yüzden kim ne derse desin Emre'ler her takıma lazım.

0|0
    0|2
    • hıc bır zaman Alex olamıcak asla

• ınsallah son bulur boyle kavgalar canyakmalar

• inşAllah. Her türlü şiddete HAYIR.

• emre volkan candır ya atarlı asi iyi oluyo :)

0|0
    1|2
  • emre sevilmezmi yaa atarrlıııı alayınıı yürür yanii :D

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Yararından çok zararı var.

3|3
    0|1
  • Galatasaraylı'yım. Emre halâ bizde oynuyor olsa bile sevmezdim. Nefret edilesi adi bir karaktere sahip.. Neden Gökhan Gönül'ü seviyoruz da Emre'yi sevmiyoruz.. Çünkü nerde olursa olsun insan kişiliğini belli eder, takım rengi önemli değil.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak sevmiyorum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...