Içten içten sinir oluyorum normal mi?

yaklaşık 2 hafta önce sevgilimle ayrıldık anlaşamıyorduk olmuyordu bitmesi gerektğini konuştuktan 1 gün sonra telefonla ayrıldım.çok yakışıklı biri ve fazla ego düşkünü bu aralar facede kızların resimlerini beğenmeye başladı.benimleyken benim hiç bir fotoğrafımı beğenmeyen ben kimsenin fotoğrafını beğenmem diyen çocuk şimdi önüne gelen kızın tüm resimlerini beğenir oldu .özellikle anasayfamda hep onun beğendikleri çıkıyor bu durum ciddi ciddi canımı sıkmaya başladı.aynı üniversitedeyiz üstelik gördüğümde selam veriyor.silsem onu sevdiğimi düşünücek eminim. içten içten sinir oluyorum yediremiyorum normal mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hep ayrılıyorsun hem sevdiğini söylüyorsun. Bence arkadaşın kendini kıskandırmaya çalışıyor sen de onu kıskanıyorsun. Arkadaşın başka kızların resmini beğenerek egosunu tatmin etsin çünkü sen egosunu yeterince tatmin etmemişsin anlaşılan sen de id'sel dürtülerini süperegonla bastır ve dengeyi sağla.

0|0
    0|0
    • evet onun egolarını şişiremedim malesef haddini bilsin o kim oluyor yani egoymuş.

• aynen öyle düşünüyor :D

• Sen onun egosuna biraz gaz bas sonrada bir kibrit çak ...:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende 2 gün önce ayrıldım 1 yıllık sevgilimden.Anlaşamıyorduk bizde bitirdik.Tam aklımdan çıkarmışken bir anda mesaj atıyo başkasıyla çıkıcakmısın diyo.Onu düşünmeden yapamıyorum kafayı yicem bunalıma girdim bu sinirle kötü bişey yaparım diye korkuyorum.

0|0
    0|0
  • o bence sırf sana inat yapıyor gıcıklık olsun dıye.dedın ya egosal bırı.işte egosu için yapıyor sen laf et de karsılık versın dıye yapıyor bence onu sil ve hiç bişi deme mesaj atma gör bak bı zaman sonra o gelıcek sana bişi diyecek mutlaka

0|0
    0|0
  • Normal.bir durum.Ama onu kıskanmaktan veya onu önemsemekten vazgeç artık.

0|0
    0|0
  • valla o çocukta su an yalnızlığa dusmus pıyasa yapmak aamaclı begenıyo bırını dusurmeye calısıyodur

0|0
    0|0
  • seni kıskandırmaya çalışıyo..muhtemelen başka kız bulamadı..

0|0
    0|0
    • kesin bulmuştur kızlarda onun fotograflarına atlamış durumda yani durum belli.

• o zaman çok üzerine düşme..üzerine düşmezsen dahada üzülür.yokmuş gibi davran..yeni birilierini filan ekle face ine onları bğen filan

• bende 2 gün önce ayrılmıştım bugün ona karşı farklı duygular besleyen bir çocukla konuştuğunu gördüm anında mesaj yazdım kıza çünkü sinir oldum ve barıştıkk :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öylelerını ıyı bılırım ben bıkeresınde bana da aynısı olmustu bak sana bı tavsıyem var sakın unutamadım sevıyorum gıbısınden yapma egosu daha da kalkmasın bellı kızlar onun dötünü çok kaldırmış sende sakın faceden sılme falan hiç takmıyomus gıbı görün etrafına gülücükler saç sakın bellı etme bısey ona. üzülsen bile mutlu gözük sende egosunu kalcdırma onu öylelerınden nefret ederım ben.

0|0
    0|0
    • asla öyle birşey yapmam hatta ilgisizi durumdayım. selamlaşıp geçiyoruz gerekirse normal bir şekilde konuşurum.bende nefret ederim çocuk sırf ego

• sakin ol . bilerek yapıyor. seni bu şekilde görmek için

0|0
    0|0
  • Bnm de benim hiç bir fotografımı beğenmedi sevgilim ama benden önceki sevgilisini öğrendim facebookuna baktım kızın onun bebeklik fotograflarını beğenmiş mesela o zamanlar ben de çok incindim günlerdir bunu düşünüyorum biz kadınlar ne kadar ilginciz digil mi? Neden bir erkek kadar gamsız ilişki sonrası süreçte takıntısız ve güçlü olamıyoruz ki? Hep bu yüzden kaybediyoruz umursayamama noksanlığımızdan.

0|0
    0|0
    • evet biz kadınlar ince düşünüyoruz işte.umursamamak en güzeli

• kesinlikle...

Yükleniyor...