Aşk acısını dindirmenin en kolay yolu nedir

evet arkadaşlar ne yapardınız böyle bir durumda aşk acısı hiçbir acıya benzemez bazı arkadaşların yarasını deşelim

• Tatile çıkardım
    45% (21)19% (6)34% (27)Oy Ver
  • Yeni biriyle tanışırdım
    36% (17)56% (18)44% (35)Oy Ver
  • Diğer
    19% (9)25% (8)22% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• ne yaparsan yapp

ona kurşun bile işlemez

0|0
    0|0
  • o acıdan kaçmakla olmuyor önce o acıyı çekmek lazım sonra zaten toparlıyorsun kendini yavaş yavaş

0|0
    0|0
  • gez, toz, eglen.. :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir yolu yok geçmiyorrrr :)

0|0
    0|0
  • Ask acisinida yasamak lazim aslinda, bence aglayarak, sizlayarak, birakin beni ariyacagiiiiiimmmm diyerek salya sumuk olmakta guzel. Bunlarida yasamak gerekiyor ders almak için.

0|0
    0|0
  • gerçekten aşık olmuş ise geçmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bence müzik dinlemek...

0|0
    0|0
  • aşk acısını geçirmek mümkün olmuyor zamanla geçer sanırım :/

0|0
    0|0
  • Yeni biriyle tanışırdım.

0|0
    0|0
  • hiç çekmedim :||

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca her sabah evden 2 shot tequıla atıp çıktım çok işe yarıyordu daha mutlu bir insandım 1 hafta önce barda çok dağıttığım için bırakmak zorunda kaldım geçmiyor arkdaş 1 yıl öncesine geri döndüm bağırsam çağırsam ağlasamda hiç bir şey geri dönmüyor

0|0
    0|0
    • Bende onu gömmek için türlü türlü şeyler yaptım. Sanki onu kafamda gömersem sorunlar çözülecekti. Mezarcı numaralarım bitince anladım ki bunca zaman kendimi kandırmışım. Gerçekle yüzleşmem gerekiyor. Sanırım sizde bunu kabul etmelisiniz.

• canım anlatılmaz yanıyor sanki nefes alamıyorm alkol alırken herşey çok kolaydı düşünmüyordum herşey çok kötü bir hale geldi ve kabullenirsem dahada kötü olacagından korkuyorm

Erkekler Ne Diyor 3

0|0
    0|0
  • B: Yeni biriyle tanışırdım

0|0
    0|0
  • Aşk açısıyla yüzleşmek acina acı katarak can yansin ki yara baş tutsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...