Tatlı sözlerini laf arasında söylüyor içten midir?

Hoşlandığım adamın bana karşı ne hissettiğine emin olamıyorum.bana güzel sözler söylüyor.ama samimi mi ilgimi anladığı için kur mu yapıyor anlayamıyorum.ben ona sevimlilik yaptığımda o da şımarıklık yapıyor.bak bak şuna şımarma sevimlilik yapma diye şakalaşıyor.birkaç gün görüşemezsek hatrımı sorarken cümlelerin arasına vurgulamadan özlettin kendini diyor.bugün telefonla görüşürken öyle içten sesini duymak çok güzel dedi ki.en yakın arkadaşının yanında bana karşı sevgi ve ilgi gösterisinde bulunmayı abartıyor.bu şekilde davranması,cümle aralarına tatlı sözler sıkıştırması içten olduğunu mu içten olmadığını mı gösterir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İtiraf edecekse bu kadar uzatması iyi değil. Aynı yerde kalmış, bir iki cümlede siz edin benzer, tepkisi değişir belki itiraf eder duyguları varsa. abartılı örnek : "Bu gidişle herkes bizi sevgili sanacak , öyle bir niyetin varsa korkma söyle, herkesi geri çeviririm, seni geri çevirmem diyebilirsin."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla ozlettın kendını gıbı laflar cok basıt hanı laf yapmak ıcın soylenır durur,içten olmayadabılır dıkkat et

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok. aynen devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...