LÜTFEN YARDIM EDİN.............................................................

kızlı erkekli bir grupta işten arkadaşlarımla bir cafede oturuyordum o sırada erkek arkadaşım aradı grupta erkek olduğunu söyleyemedim ertesi gün telefonumdaki mesajlarıma bakıyordu o gün çağırdığımız erkek arkadaştan bana gelen mesajı gördü o gün o grupta erkek olduğunu öğrendi ve bana yalan söylediğim için çok kızdı ve şu an benimle konuşmuyor nasıl gönlünün alıp barışabilirim

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Grupta erkek olduğunu söylememekle, grupta erkek olmadığını söylemek arasında fark var. Tabi sen "kızlarla oturuyoruz" dediysen, bu da erkek olmadığını söylemek anlamını taşır. Ya da kıvırıp "aaay onlar da erkek mi canım" dersin. Ama kıvırma paylarını çoktan geçmişiz; hızlı düşünmen gerekirdi..

Hem böyle bir şeyi ne diye saklıyorsun ki? Buradan öte ne kadar kıvırırsan kıvır sana söylemese de yalnız başına gittiğin yerlerde hep bir şüphesi olacaktır içinde. Sen ne kadar doğruyu da söylüyor olsan, O da her ne kadar sana inandığını da söylüyor olsa da, içinde o şüpheyi hep hissedecektir. O şüphe de git gide büyüyecek ve seni kaçınılmaz sona ulaştıracaktır. Geçmiş olsun. Artık yeni başlangıçlara..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• taş kesil ulennnnnnnn.artık ipler onun elinde :D

0|0
    0|0
  • durum gerçekten kritik..tekrar güvenini kazanman gerekecek biraz zaman alabilir..

0|0
    0|0
  • İşte kaş yapayım derken göz çıkarıyorsunuz...Zekanız yetmiyorsa yalan konuşmayın bence :)

0|0
    0|0
  • "Kızcaksın diye çok korktum bir an agzımdan öyle çıktı bir daha olmayacagına söz veriyorum , çok özür dilerim " yazıp bir mesaj yollarsan çocuk yumuşayacaktır.

0|0
    0|0
  • güven gitti ilişki bitti dikiş tuturamazsınız uğraşma

0|0
    0|0
  • haketmişsin karşiiimm dsfghgvh :D

0|0
    0|0
  • bir iki gün bırak trip yapsın sonra buluştuğunuz bir gün ıssız bir yerde mesela adalarda kimsenin görmeyeceği bir yerde aniden fermuarını aç ve oral yapamay başla:)

0|0
    0|0
  • Güvenini sarsmışsın geçmiş olsun bundan sonra işin zor her kavgada önüne serer.

1|0
    0|0
  • verde bir zevk sigarası içek de :p link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haketmişsin malesef..

yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Niye yalan soyleme geregi duydugunu açikla.

0|0
    0|0
  • Yalan soylemeseniz olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • Grup falan tehlikeli bunlar işte jkhsadjkh

0|1
    0|0
Yükleniyor...