Siz olsaydınız napardınız, ne derdiniz ?

2.5 yıllık erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız siz onu aramadan aramıyosa, sormadan sormuyo ama ciddi düşünüyosunuz ve evlilik tek hayaliniz.

Herşey yolunda gidiyoken bir gün onu 10 kez arıyosunuz teli kapalı, sonraki gün arıyosunuz cevap vermiyo, sonraki gün son kez arıyosunuz meşgule veriyo ama geri aramıyo.

Diyelim ki yarın tekrar aramaya karar veriyosunuz ve açıyo neler söyLerdiniz ona ?

Cevaplarınızı bekliorum arkadaşlar .s

Güncellemeler:
Sevdigine eminim. Evliligimiz icin para bile biriktirmeye başlamıştı. Ama noldu bilmiyorum .s ona öyle şeyler söylemeliyim ki haksız olduğunu anlamalı gerekirse özür bile dilemeli. Çünkü bu son arayışım olacak.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• oha niye arıyon tekrar ertesi gün inatlaşır gibi.bırak varki bişi açmıyo.inatlaşır gibi ararsan açmaz tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu anlattıklarının mantıklı bir açıklaması olmayacak diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • San tavsiyem evlenecek başka bir insan bul.Bu durumu evliyken yaşamak istemiyorsan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence sende ona aynisini yap... süründür biraz bakalim degisicek mi ...o aramiyorsa sende arama belki olayin farkina varir

0|0
    0|0
  • üstüne düşme sıkma sakınnn..psikolojktr büyük ihtimal onun bu halleriii... sıkmadan sebebini sorr bence... sakın üstüne gtme bak sakınnnnn ... ara açmazsa arama bidaha onun aramasını bekle ki arar mutlaka seniii canmmm ...

0|0
    0|0
    • Aramıyo bu ya :/ bu biraz farklı biri. İlgisini falan belli etmeyi sevmez. Ararsan saatlerce konuşur uykusu olmadığı sürece tabii. Msj attım konuşucak bişey yok dedi. Sinirli sanırım.

• kısmet bebeğmm ama o pişman olup sana döncek o kesinnn... sen rahat ol o yokmuş gibi hayatna devam et...

• Tmm canım inş. dedigin gibi olur

• ben aramadan aramıyosa herşey yolunda gtmiyor demekktr canımmm.. yok öyle bir masal.. 10 gün açmayacak ha öldürrr onuuu gtsinnnn

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz bende napicam bilmiyorum. Ben aramadan aramiyo sormadan sormuyo hesap sorunca da suclu ben oluyorum En iyisi kendi hallerine birakmak psman olup ozleyince ararlar buyk ihtimal

0|0
    0|1
  • Hesap sorardim gecerli bir sebebi varsa affederdim yoksa vay haline

0|0
    0|0
Yükleniyor...