Kapat

Ne zaman öğreneceğiz futbol oynamayı?

Dün oynanan fenerbahçe galatasaray derbisi sonrası, fenerbahçeli bir taraftar sokağın ortasında kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda, ne zaman öğreneceğiz centilmence rekabet etmeyi, bunun bir oyun olduğunu ne zaman öğreneceğiz?

Güncellemeler:
Edit: Ben de bir Galatasaray'lıyım.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne eğlenmesini biliyoruz ne tartışmasını ne de konuşmasını her şeyin sonunda bir pok çıkıyor ortaya

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• sahadakiler birbirlerini döverse, dışarıdakiler bıçaklar.imam cemaat ilişkisi.ha bir Gsli olarak utandım, üzüldüm mk.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok zor bu ülkede sadece futbolda değil her alanda kendisininkinden farklı bir düşüncesi ya da tercihi olanlara hep önyargıyla bakıldığı herkesin düşüncesine tercihine saygı duyulmadığı müddetçe bu böyle devam eder biz millet olarak içimizde birbirimizle sürekli çatışan insanlarız ne yazıkki...

0|1
    0|0
  • onlara taraftar demeye utanıyorum

0|0
    0|0
  • oynamayı bilimoyruz bari izlemeyi bilelim oda yok

0|1
    0|0
  • O tür olaylara karışanlar ruh sağlığı bozzuk insanlar.O adam dün futboldan dolayı o şeyi yapmasa, yarın başka bir olaydan dolayı birini öldürecekti.

0|1
    0|0
    • Bu konuda haklısın ama, genel bir şiddet eğilimi var milletimizde, özellikle bu futbol da daha da belirginleşiyor.

• O eğilimi olan insanlar, futbolu araç olarak kullanıyor maalesef..

• Bağırmaya devam etsin bazıları futbol holiganlıktır futbol adam bıçaklamaktır diye.

0|1
    0|0
    • Yok ben öyle düşünmüyorum, sadece Türk milletinin bir bireyi olarak, öz eleştride bulunuyorum. Yoksa futbol neden şiddet oyunu olsun ki?

• Tribünlerde bağırıyorlar ya öyle ondan dedim.

Yükleniyor...