Fenerbahce Monaco yu eleyebilirmi sizce?

Ben ilk mac oncesi hem eksikler yuzunden hemde gfb nin maca gitmeyec3ginden tribun etkisinin azalacagindan dolayi umitsizdim biraz... taki mac oynanip fenerbahcem yenene kadar... gunluk mac performansi diyip gecmemek lazim bir takim dusununki ana iskeletenin yarisi eksik ve taraftarsiz bir mac ve fenerbahce ciddi hazirlik maci bile yapmamamisti ustune ustluk 3-5-2 sistemi ilk defa hemde sampiyonlar ligi onelemesi gibi ciddi bir macta denendi... sonuc olarak fenerbahce 3 ya da 4 -0 kaxanabilecegi maci basit hatayla 2-1 yendi... bence bu macta o 18 lik tecrubesiz kaleciye enaz 1 gol atar fener... ve 3 gol yiyeceginede dusunmuyorum bu defansin... bana gore tur sansimiz yuzde 75 ... sizce

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• valla olayı çok güzel özetledin, yüzde vermek istemiyorum temkinli olmak lazım her zaman, umarım hakem maça etki edecek kararlara imza atmaz tek çekindiğim nokta bu biraz, saha içinde sakin kalabilirsek ordan istediğimizi alıp döneriz, skor hiç önemli değil ama bir de galep gelip gelirsek ülke puanınımıza katkı yapmış oluruz ki tadından yenmez yani :D

0|2
    0|0
    • Tesekkur.. ulke puani konusunda sonuna kadar haklisin.. cunku yunanistan takimlari onelemelerde basarili gidiyor... gecilmemek lazim osmanlinin basaksehirin falanda katki yapmasi lazim yani ama ana puanlar bjk ve fenerden gelicek... hayirlisi ya

• aynen doğru diyorsun katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana pek eleyecek gibi gelmiyor tur iin Monacoyu avantajlı görüyorum yok fb beni şaşırtıp turu geçerse tebrik ederiz tabi :)

0|1
    0|0
  • Monaco kendi sahasinda daha farkli oynayacak, burasi muhakkak, ama cok da formda bir takim gorunumu vermedi bana. Fenerbahce'nin cok iyi bir savunma yapmasi, ve buldugu firsatlari da harcamamasi lazim. Iyi direnirse gecer diyorum ben.

0|1
    0|0
    • Monaco kadrosunun hakkini vermiyor bencede... takim kimyalari bozuk... fenerbahcede degisti hem sistem hem oyuncu olarak ama dedigin gibi defans kurgusu saglam ve tecrubeli oyunculardan kurulu keske volkan demirelde oynasaydi o yuzdeyi yuzde 90 derdim...

• Hayirlisi umarim geceriz

• ŞAnsımız daha yüksek tabi ama top bu kardeş ne olcağı belli olmaz

0|2
    0|0
  • Monaco kötü takım degil. Her türlü alır. Ama gönül ister ki Türkiye takımı alsın.

0|1
    0|0
    • Kotu takim degil kadrosu moutinho subasic falcao gibi yildizlar var.. ama onlarda eksik moutinho oynuyormu bilmiyorum.. subasic yok... ayrica ntvsporda izlerken yorumcu bahsetti oyle atesli bir seyircileri yokmus... coffelatte lerini alip sessizce maci izleyen ruhsuz bir taraftar toplulugu... kadro olarak zayif ama atesli bir taraftari olan olypiakos gibi bir takim oldaydi sansimizi daha az gorurdum ben sahsen... yinede tesekkur yorum icin

• Yine de zor bir takım. ALLAH yardımcısı olsun Türk takımlarının. Rica ederim kardesim.

• yener dediğimiz maçları alamıyoruz ki hiçbir zaman, anlık bir olay oluyor takımın dengesi bozuluyor, inşallah yener

0|0
    0|0
  • Tabikide Fenerbahçe elenmeli.

0|0
    0|1
    • Fenerin elenmesi durumunda Bjk isin kasasina girecek paradan dolayi boyle dusunuyorsan haklilik payin var ama sonucta fenerbahcenin formasinda ayyildizli bir amblem var... ne kadar milliyetcisin o tartisilir...

• Milliyetçi olduğumu kim söyledi? Ve evet Beşiktaşlıyım, armasındaki ay yıldız umrumda bile değil

• Parçalarız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...