Premier Ligin Top Hırsızı Lucas Levia Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Premier  Ligin Top Hırsızı Lucas Levia Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Premier Ligin en fazla top çalan oyuncularından Lucas Levia sizce Galatasarayda neler yapar?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok övüyorlar umarım ilaç olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle iş yapacak

1|0
    0|0
  • Gelse artık tam anlamıyla bitse iyi olucak kalitesi tekniği belli bir oyuncu Galatasarayında ihtiyacı var böyle bir oyuncuya.

0|0
    0|0
    • isyan ettirdiniz la adamı :D bunu en çok sen yapıyorsun pembe şu gelecek o gelecek her gün icat çıkarmak gibi isimle geliyorsun karışımıza :D

• @euroleague isyan degil gelmesini isterim :)

• gelsin valla bende merakla bekliyorum :D

• Gelse de rahat etsen gizli hergun bunu soruyorsun

0|0
    1|0
  • Öyle iyi bir futbolcu değilki top hırsızı lakabı takılsın saçmalık. standart bir futbolcu aynı josef gibi. bundan topalın perfonmasını beklemek hata olur.

0|0
    0|0
    • Bu Fenerliler gerçekten çok kıskanç oluyor😀İstatisliklet ortada Premier Ligin en fazla top çalan oyuncusu Lucas. Böyle üst duzey bir oyunuyu Souza ve Topal gibi adamlarla aynı kefeye koymak büyük bilgisizlik

• Geçen sene 40 maç oynamış. Premier Ligin en fazla top çalan oyuncularından Lucas Leviadir. Her yerde bu bilgi var

• Ya nerede var bu bilgi ben sende duydum şuanda :) dediğim gibi öyle ahım şahım bir oyuncu olmuyorsunuz böyle yücetmeye gerek yok yani.

• Umarım Linderoth gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • ne yapıyor la bu topları çalıp, pislik herife bak gelmiş burda bir de övüyonrsunuz :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çöp transferi

0|1
    2|0
Yükleniyor...