Futbol Oynamak?

Merhaba arkadaşlar. Ben futbola başlamayı düşünüyorum 2 aydır falan. Hakkında çoğu şeyi biliyorum. 2 aydır da arkadaşlarımla falan oynuyoruz. Defansta iyiyim, bazen çalım atabiliyorum, topa parmakucumla değil de ayağımın iç tarafıyla vuruyorum. Ofsayt ne biliyorum. Yani çok da kötü durumda değilim. Ama benim size soracağım şey şu: Nasıl kendimi geliştirebilirim? Yani top sürme, çalım veya gol atma, vs. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir kulübe yazıl veya seçmelerine katıl, antrenmanlarda zaten hocan yeteneğini görecek. Antrenmanlar gelişmek için en iyi yöntem. Kim bilir, belki profesyonel olarak izleriz seni, başarılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pes oyna

0|0
    0|0
  • Özel hoca tutmalısın. Bayan futbol takımlarının seçmelerini takip edip girmelisin.

0|0
    0|0
  • Yarın gel başla.

0|0
    0|0
  • Kendin için neresi iyi araştır kendi kararını kendin ver kimseyi dinleme fikir al ama kendi kararını kendin ver zaten karar verdiğin yerde başla orda hocan filanda iyiyse kendini geliştirsin zaten tabi hocanın yanında seninde elinde olan bişey bu.

0|0
    0|0
  • helaal :D :D bol bol uzaktan şutlar at ve uzun paslar dene.

0|0
    0|0
  • Risk alarak ve sürekli oynayarak.

0|0
    0|0
  • Kizlar futbol derneği hocasi falan yok mu oraya git

0|0
    0|0
  • futbol oynama itici

0|0
    0|0
    • kız olduğum için mi itici? eğer sırf kız olduğum ve futbol oynadığım için beni itici bulan birisi varsa hayatımda yeri olamaz zaten.

• hayır bacak kası oluyo itici duruyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürekli antrenman yaparak kendini geliştirebilirsin tabiiki

1|0
    0|0
  • Evden olacak iş değil çık halisahada maç yap. Sert elemanlarla oyna onlardan taktik ogrenirsin. Orada olsam maç yapardık 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...