Ayrılma sebebi mesafelermiş.

Eski sevgilim uzaklığı bahane ederek benden ayrıldı. Ama bunun sebebi beni önemsiyor olmasıymış yani üzülmemi istemiyormuş. Bende ona bunu söylediğinde madem uzak olduğum için benden ayrıldın eğer bir gün yakınımda olursan dönüp yüzüne bakmam seni tanımam dedim oda sadece sen bilirsin dedi. Sizce ayrılma nedeni gerçekten beni üzmek istemiyor olması mıdır ? Yoksa kendisi mi uzaklığa katlanamıyor ya da uzaktan ilişki yürütemiyor mağlum ona yakın olan bir çok insan var orada.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• görünen o ki senden sıkılmış yakında başka birisiyle ilişki yaparsa şaşırma :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Affedersin ama g.tü yememiştir.Ben bugün bir konuya cevap verdim onu okursan sevinirim uzun bir yazı.Sevgilerle... Sanal sevgili konusu

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten sevmiyor .

1|0
    0|0
  • yalan yalan yalan.

işine gelmiyor

engel değil mesafeler aşka..

offf baby inanma bunlara sakın saf olma

0|0
    0|0
  • Cevap vermemde böyle sorulara normalde cana yakın buldum seni ondan yazıyom. Sevmiyodur seni takılmalık görmüştür. baktı sana aradığın tarzda değilsin yol görünsün dedi büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • mesafeler gerçekten ciddi sorunlara yol açabilir

bende de öyle bir durum söz konusu şimdi

0|0
    0|0
  • emin ol seni sevmediğindendir, uzaklık bahanesi olmuş boşver önemseme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence yeterince sevmediğindendir. Çünkü bir insanı seversen her şekilde ulaşırsın. bir arkadaşım Antalya dan birisiyle yıllardır sevgili ve hiç mesafe sorun değil. Çünkü aşkları kuvvetli.sana bahane sunup kendini iyi gösterip gitmiş. Bir insanı seviyorsan nerde olduğu ne kadar uzakta olduğu hiç önemli değil. Ben 2 yıldır görmediğim birini hala ilk gördüğüm haliyle hatırlayıp bir gram sevgimi eksiltmeden sevdim. Bunlar bahane canım benim. erkekler giderken yaptıkları şeyin üstünü kapatıp giderler.

0|0
    0|0
  • sen iyi demişsin boşver.yeter ona bu bence.seven insana mesafe koyar mı? bahane bunlar.bence naparsa yapsın umursama.mesaj atarsa filan sakın kanıyım deme.çorbaya döner iyce.tekrar deneme.sana önerebilcegim düşünceler bunlar.her şeyden önce gerçekten aşıksan üzül.değilsen düşünmene degmez

0|0
    0|0
  • benim de ilişkim uzaktan .. o başka şehirde ben başka şehirde.ve 1 buçuk yıldır beraberiz.ben de tıpkı sevgilin gibi mesafeleri söyleyip üzülürdüm ve o bana teselli ederdi biz kavusacaz evlelenecez diye,sabret derdi hep .. seven insan terketmez .. mesafe önemli değildir gerçekten seviyorsa .. bence o bunu bahane etmiş .. boşver o kaybeder ..

0|0
    0|0
  • gerçekten sevmiyor, konuşmana bile değmezz kesinlikle

1|0
    0|0
  • Mesafesi olan bir ilişki yürütmek zor iş herkes yapamaz..

0|0
    0|0
  • seven insan katlanır her seye mesafeler asılamayacak bir engel degildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...