Sevgilin için ne yaparsın?

sevgilin için ne yaparsın ? onu mutlu etmek için neler yaparsın ? fedakarlıkların ne olur ?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Fedakarlık yapmasına göz yumarım o hazzı almasını sağlarım.

Daha ne yapayım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Genelde değişik jestler yaparım, bir yere götürürüm yada, misal bir kız oyuncak ayı alırsan sevinir, birisi illa gezdirsin der, bende kızına göre bir şeyler düşünürüm ama genelde gezdirmeyi tercih ediyorum bana da yarıyor diye :) gezerken zaten hediye filan derken kız aklındakini unutuyor :)

0|0
    0|0
  • Terk ederim.

0|0
    0|0
  • Zamanında dağları önüne serdim ama kıpırdamadı ve aldattı.Şimdikilere neler yaparım diye soruyorum kendime yine aynısını yaparım...Sevdim mi sonuna kadar...

0|0
    0|0
  • normalde sevdiğim için kurşunun bile önüne atlarım ama bunu sevdiğim kız bana derse kılımı kıpırdatmam o zaman o kendine fino köpeği falan arıyordur ben köpek değilim olmam

0|0
    0|0
  • Kediyi peynirle katık edip yerim ..

0|0
    0|0
  • Eğer bir erkek gerçekten sevip değer verebiliyorsa. Tüm kızları silip tek bir kız için hayatından vazgeçip aşka kapılıp sadakatle onu bekleyebiliyorsa bu bir fedakarlıktır...

0|0
    0|0
  • Onu hep severim

0|0
    0|0
  • onu ne mutlu edicekse onu

0|0
    0|0
  • bence mutlu olması için doğal şeyler yapmalısın yani öyle saçma şeyler yerini onu mutlu edebilicek doğal şeyler yapıcaksın onlarıda sen biliceksin nelerden mutlu olucağını

0|0
    0|0
  • sevgilimi bu hafta 4 günlük bir doğa kampına götürcem.( rafting, kano, deniz bisikleti, doğa yürüyüşü,bisiklet turu,)

0|0
    0|0
  • sevgilim için pislik yerim ama benim pislik yememi ister mi benden bunu ister mi.o benım için ne yapasın sorusuyla beni sınavlarken ben ona gercekten pislik yememi istermisin soruyla asıl ben onu sınava cekmezmiyim

0|0
    0|0
  • nutella alırım :)

0|0
    0|0
  • Elimden gelen her şeyi yaparım. Yeterki mutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • sevgilimi cok degerli ğörüp onun tüm kızlar tarafından kıskanılaçak kadar sevmek bunu başarmak ama diyelim ki bunu başarmadık o zman sevgilimde sıradan biri olmayı kabul edecek kadar beni sevmesi.

0|0
    0|0
  • gereken herşeyi yaparım

0|0
    0|0
  • Ne kadar ekmek o kadar köfte diyelim..

0|0
    0|0
  • herşeyi yaparım aklının alamayacağı herşeyi,

0|0
    0|0
  • Ne verdiyse onu alır.

0|0
    0|0
  • Ben istemesem bile onun Mutlu olabileceği herşeyi..

0|0
    0|0
  • o benim için ne yaparsa bende aynısını yaparım

0|0
    0|0
  • Eskiden Göüzün içine bakardım .. Şimdi UZaklara bakıyorum

0|0
    0|0
  • Onu çok seviyorsam eğer her şeyden önce onun kötü davranışları da olsa sinirimi öfkemi kontrol altında tutarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaprak sararım, yerse..

0|0
    0|0
  • o mutlu olucaksa ''çikolata'' yemem be ..ki bn yani..

0|0
    0|0
  • yapılabilicek fazla bişi yok uğrunda can verilir..

0|0
    0|0
  • bugün bu tarz kaçıncı soru hatırlamıyorum :)

ama hiçbişey yapmam önce benim mutlu olmam lazım bencillik diyelim :)

0|0
    0|0
  • O an onun mutlu olması için herşeyi yapabilirim.Hiçbişey umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • sürpriz yapmayı seviyorum ama ilk zamanlarda değil.

0|0
    0|0
  • neyi ne kadar hakettiğine bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...