Sol bekte İsmail yerine Adriano transferini nasıl degerlendiriyorsunuz?

İbrahim Üzülmezden bu yana Beşiktaş ta sol bek sorunu vardı. Tanju Kayhan vs bile gelip geçti. Son olarak Barcelonada yıllarca top koşturmuş , kazanmadık büyük kupa bırakmamış Adriano transfer edildi

Pes oynarken İsmail köybasının yerine Adrianoyu transfer etsek hile var diyip kolu bırakıp kalkacaklar sizde eleştirin

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Yerli oyunculara dünya paralar verip batışın dibine dibine vuran bazı kulüp ve taraftarlarına yaşlı gibi görünsede tecrübesiyle alışma sürecini atlattıktan sonra kanatları otoban haline getirecek kadro kuruyoruz.

Ne bileyim İsmailden sonra bünyemize fazla gelecek diye korkmuyor değilim. Alışkın değiliz sonuçta. :/

0|1
    0|0
    • Takıma cabuk adapte olacağını düşünüyorum. Barca nin şampiyonluk kutlamasindaki tavirlarina bakacak olursak :)

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl forvette almeida'dan kurtulup önce dembaba sonra gomez'le seviye atladıysak sol bekte de seviye atladık.

Ama şu kaleyi bir çözemedik şu tolga nedeniyle en sıkıntılı bölgemiz.

İsmail'in ayağına top gelince vurma vurma diyen taraftar yıllar sonra sol bekinin ayağına top gelince vur ulan vur diyecek nasıl bir şey olacak acaba heycanla bekliyoruz.

0|1
    0|0
    • Sol bekten göze hoş gelen şutlar göreceğiz artik :) Boyko kafayı toplarsa o sorunu çözeriz , Şenol hoca ilgileniyordur umarım

• Şenol hoca bursaspor'un kalecisi frei'i ben hiç yabancı kaleciyle çalışmadım şimdide öyle olacak diye futboldan soğuttu boyko'ya yazık edicek bana kalırsa umarım yanılırım.

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• İsmaili oldum olası sevmedim Beşiktaş'a asla yakıştıramıyordum. Bu arada biz sol bek aldık, sol açık falan değil eminiz değil mi :)

https://www.youtube.com/watch?v=mxni_mj9YGw

Adriano umarım Jérémy Mathieu'u da etkiler de o da gelir.

0|1
    0|0
  • adamın tercubesi var
    ama uzun vadede en çok 2 3 sene
    sonrası hemso transfer planlaması nedir bilmem ama
    iyi bir yedek lazım

0|1
    0|0
  • İsmail'den kurtulduğumuza o kadar sevindim ki, o beceriksize tüpçü 8 milyon saymıştı ya

Adriano çok iyi, İsmailden bin kat daha iyi

0|1
    0|0
    • Sol bek sorunu çözüldü sağ bekte oyle
      Gazantepten 5.5 e geldi ekstralar hariç
      www.transfermarkt.com.tr/.../74641

• Geçen sene ben ümitliydim ya, çok iyi olacağını biliyordum her maçı izleyeceğim diye kafama koymuştum.

Bu sene şampiyonlar ligi de var, bir de bazı oyuncular mutsuz gitmediler ama mutsuz gibiler. Örnek Atiba, Kerim, Boyko

• Şenol hoca onları mutlu eder , gidende çekip gitsin yapacak birşey yok. Kişiler gelip geçicidir aslolan takımlardır

• fiko başkan transfer olayını çözdü

0|1
    0|0
  • Ligin en iyi orta sahası bizdeydi şimdi en iyi beklerde bizde. Sadece defans ve santrafor transferleri kaldı :) Orta sahaya da 1 takviye yaparlar.

0|1
    0|0
  • İsmail nerede Adriano nerede. Bunun sorusu bile sorulamaz.

0|1
    0|0
  • 9 yıldır bizde olan ismael sadece son sezon top oynadı senelerce sakat kaldı kulüp ona her zaman kucak açtı ama işte bu şekilde karakterini görmüş olduk

Adriano ile ligdeki hiçbir bek kıyaslanamaz bile

0|1
    0|0
  • diğer takımlar Barcelonadan bırak oyuncu almayı, kapısından içeri giremezlerken biz Barçanın joker oyuncusunu aldık.
    sadece sol bek değil pek çok mevkide daha oynayabiliyor.
    çok kral oyuncu :)
    Beşiktaşımızın gücüne güç katacak inşallah..

0|1
    0|0
    • İnşallah ;)

• ben en çok ismail denen kazmadan kurtulduğumuza seviniyorum :) Beşiktaşın ilini kemiğini sömürdü yıllarca yatarak ib. ne herif

• Bu sene beklerimiz adeta seviye atladı sağda Gökhan solda Adriano bekleri otoban yapar. Adriano ne kadar Barçada yedek bir oyuncu olsada Türkiye için iyi transfer.

0|1
    0|0
    • Son zamanlarda bu kadar iyi ikili görmedim ligde

• Gökhan la Caner bir ara iyidi ama Gökhan Adriano çok iyi oldu stopere birde iyi oyuncu aldıktmı tadından yenmez

• Yakin zamanda en az 2 transfer haberi alırız

• Hiç is yapmasa pes de iş yapar 😅

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin en iyi sol Beki bizde adriano gibi bir oyuncuyu 600.000€'ya Alan Fikret Ormanıda Tebrik Ediyorum bir Stoper bir Forvetle Bizi Kimse Tutamaz inşallah Sampiyonluklar Gelecek 😉😎😘

0|1
    0|1
  • adam yabanc sonuçta bir türk yabancıdan en akdar iyi olabilriki

0|1
    0|0
  • ismail koybası ne çöp barcelonadan gelen en ezık adam bile besıktasın en ıyı oyuncusundan iyidir

0|1
    0|0
  • Adriano çok iyi adam ama senelerdir doğru dürüst top oynamıyo be. forma sokarsanız adriano derim

0|1
    0|0
    • Son 2 sezon hariç senelik 30-35 mac oynardı. Son oki sezonda bu kadar olmasa da çıktığı mac sayisi toparlamasini etkileyecek seviyede değil. Zaten Barcanin antremanlari bizim maçlardan daha tempolu

• 2 sene doğru dürüst top oynamamak 31 yaşındaki adam için fazla ama bu adamın disiplinine göre de değişir. hayırlısı bakalım. türkiyeye iyi bir isim geldi.

• süper transfer :)

0|1
    0|0
  • Değerlendirmiyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...