Sizce burak yıldırım'ın ölümünde futbolcuların payı ne kadar?

Dün öldürülen burak yıldırım'ın ölümünden futbolcular ne kadar sorumlu?Futbolcular sorumluluklarını ne kadar yetine getirdi.Tansiyonu düşürmesi gereken futbolcular birbirlerine girince bu sokağa ne kadar yansıdı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burak yıldırım'ın ölümünde kimsenin suçu yoktur tek suçlu kendisi ve katilidir. Benim tahminim gençfenerbahçeli ışkırtıcı birşeyler yapmıştır yapmadsada sonuçta suçlular futbolcular olamaz.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kim yaptıysa Allah'a havale ediyorum birde adamım diye geziniyorlar ortalıkta. İleride çoluk çocuğa karışırsa bu veletler mutlaka acısı onlardan çıkacaktır. Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • bnce futbolcularla alakası yk pisi pisine gitti çcuk hayat futboldan ibaret değil ne amaçla yaptılar bunu hiç anlamıyorum yazık olmuş allah rahmet eylesin ...(

0|0
    0|0
  • O çocuğun katilleri, futbolcu denilen mağara kaçkınlarıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kötü örnek oluyorlar ama bu adam öldürmeyi gerektirmez

0|0
    0|0
  • futbolcuların değil holiganizmi ateşliyenlerin suçu var

0|0
    0|0
  • Futbolcuların tansiyonu düşürmesi lazımdı ama sadece bir oyun için cinayet işlenmez ki

0|0
    0|0
  • Burak Yıldırım adlı arkadaş Kadiköyde maçta Real Madrid bayrağı açmııiş resimlerinde gördüm ölümmüne çok üzüldüm parayı alan Futbolcular kavga eden popolarını yırtan taraftarlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...