Kas yapmadan kilo vermek?

Meraba arkadaşlar :) öncelikle şunu söyleyim kas yapmadan zayıflamak istiyorum. 19 yaşındayım boyum 1.52 kilom malesef 51. Çevremdekiler kilon yok zayıflama deseler de ben zayıflamak istiyorum. O kiloyla çok şişman gözükmememin sebebi ise kaslı ve sıkı yapıya sahip olmam. Fakat ben bu kasları istemiyorum. Kollarım kalın ve sert badigard gibi. 2 ay fitness yapmama rağmen kollarım deniz kulluğu gibi olmuş durumda. Sadede gelirsek ben kasları inceltmek ve zayıflamak istiyorum. Ne yapmam gerekir?

1|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kasların sönmesini istiyosan eğer üstünün yağ bağlaması gerek gerçi kaslarının söneceğini düşünmüyorum çünkü sen geliştirmişsin ve sen kaslarını hareket ettirdikçe gelişmeye devam edicek. Benim karın ve göğüs kasımın üstü hiç yağ bile bağlamadı. Ama sen yağ bağlatırsan çoğunlukla kaslarının sönmesi lazım. Sonrada zayıflarsın
    NEKADAR YANLIŞ BİR GÖRÜŞ 1. Sİ KAS SÖNMESİ DİYE BİŞEY YOKTUR KASLARIN ETRAFİNİ YAĞ SARAR 2. Sİ YAĞ BAĞLARSA KOL DAHA FAZLA BÜYÜK VE KÖTÜ DURUR SANA TAVSİYEM AGIR ÇALIŞMAYA DEVAM ET KOLLARIN GELİŞİCEK DİYE KORKMA ÖYLE HEMEN GELŞECEK BİŞEY DEĞİL VE DİYET PROGRAMI UYGULA KARBONHİDRAT ÜZERİNE VE YAĞI ŞEKERİ KES ANTRMENANLARDA FULL TEMPO ÇALIŞ

0|0
    0|0
    • Ya zaten şeker tüketmiyorum çay kahve sıfır öyle alışkanlıklarım yok ekmek yemiyorum zaten cips kola da yok. Ben 3 sene önce bunları keserek kilo verdim fakat artık neyi kesiceğimi şaşırdım yemeden mi durayım napayım :D

• Tamam peki teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kasların sönmesini istiyosan eğer üstünün yağ bağlaması gerek gerçi kaslarının söneceğini düşünmüyorum çünkü sen geliştirmişsin ve sen kaslarını hareket ettirdikçe gelişmeye devam edicek. Benim karın ve göğüs kasımın üstü hiç yağ bile bağlamadı. Ama sen yağ bağlatırsan çoğunlukla kaslarının sönmesi lazım. Sonrada zayıflarsın

0|0
    0|0
    • Biraz zor anladım ama yinede teşekkürler :)

• Hee oldu ondan sonra erimez yağ tulumu olurum demi :D bulcam ben başka bişey inşallah ama saol yinede değişik bir fikir oldu çok kaslanırsam öyle yaparım en en en en son çare :D

• Ya bırak sen ye bence uğraşma yoksa benim o kadar yazdığım şeye ayb olur 😂

• 'badigard gibi' 😂

0|0
    0|0
  • Kaş yapmadan kilo vermek çok basit diyet yap zayıfla sarkık vücudun olsun

0|0
    0|0
    • Onu demek istemedim yanlış anladın heralde demek istediğim şu kalın ve kaslı kol yerine ince ve sıkı bir kol öyle anla

• Öyle yapalım napalım artık. Saol teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...