Drogba'ya muz gosteren fenerbahce taraftari?

Burak adli bir futbolsever bildiginiz uzere pisipisine oldu. Allah rahmet eylesin. Bazi fenerli ve diger takim taraftarlari "galatasaray taraftarlari katil" "galatasaraylilar soyle boyle" diyerek genellemeye vuruyorlar isi. Bu genellemeyle gidersek drogbaya muz gosterip maymun oldugunu ima eden kisi kendi takiminda 3 tane siyahi futbolcunun oldugunu bilmeyecek kadar gerizekali bir arkadas o kesin. Peki bu durum da tum fenerliler gerizekali midir?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• holiganizmin rengi, bayrağı, arması olmaz

dünkü olayları kınıyorum,

bu olaya çanak tutanları kınıyorum (yöneticiler, medya ve "bazı" futbolcular)

ölenlerin toprağı bol olsun

pisi pisine b.k yoluna gitmek bu olmalı...

--- ---

IRKÇILIK ve muz olayına da Drogba tepkisini gayet güzel vermiş zaten, lafı gediğine koymuş... anlayana

Zokora olayı çok yeni de. "malum" oyuncu, şu an kendi takımından biriyle de zamanında ırkçılık tartışmalarına girmişti. bilin bakalım kimdir bu FBli defans oyuncusu?

ŞİKE den sonra IRKÇILIĞI da getirdiler bu ülkeye.

nur topu gibi bir sorunumuz daha var artık.

gözümüz aydın...

teşekkürler Fenerbahçe, çok teşekkürler

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğrusu Burak haberinden daha şok oldum. Bu ülkede futbol için adam öldürüldüğünü daha öncede gördük ama ırkçılığa ilk kez tanık oluyorum. Şikeden, Seyircisiz maçta seyircisiz ceza alma olaylarından sonra adını bide ırkçılıkla Avrupa basınına duyuran Fenerbahçe acaba hangi siyahi oyuncuyu hangi bahaneyle getirtebilecek. Özellikle Drogbanın kankası Terry'i getirmek istemeleri bu noktadan sonra sadece gülünç...

0|2
    0|0
  • Emmanuel Eboue: " Benim bedenim siyah olabilir,ama ırkçılık yapanın kalbi siyahtır

0|3
    0|1
  • çarşı ırkçılığa karşı

0|0
    0|0
  • doğru diyosun şimdi annen birini kesse sen suçlu olmazsın ki aranızda kan bağı var genelleme yapanlar aptallar her takımda var böyle kafana takma bu arada foto statman mı?

0|0
    0|0
  • sanirim dun aksam hersey aciga cikti genellemede senin nasil bir beyine sahip oldugunun gostergesi oluyo

0|0
    0|0
    • Nasil bir gerizekali oldgunuz gun gbi ortada. Muzu neresine sokup getirmis. Ne isi varmis muzun orda. Yazdigi hikayeye ancak onunla ayni beyin seviyesine sahip f5 liler inanir.

• kaniti var sahada zenci futbolcunun olmadigina dair sizi gidi 3 temmuz sonrasi taraftarlar

• Sikeci oldugunuz yetmezmis gbi bir de irkcilikla rezil ettiniz ulkeyi.

Yükleniyor...