Evde spor yapmak için hangi vakit daha iyi ?

Arkadaşlar evde spor yapmak istiyorum çok zayıfım zayıflamak için değil, kaş yapmak ve de az selülitim olmuş onları yok etmek için günün hangi vaktinde hareketler yapmak daha uygun ?

Güncellemeler:
Aksam yatmadan iki saat once yapsak olmaz mi, cunku butun gun yiyip icteklerimizle kaliyoruz sabah ki spora bosa gitmis olmaz mi ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltıdan 2 saat sonra. veya akşam yatmadan 2-3 saat önce. peki Burcak kas yapmak için ne tür aletin var. dambılın var mı?

0|0
    0|0
    • Hiç bisey yok hareketlerle

• bu arada 5 yıldız vermiştim. :))

Erkekler Ne Diyor 15

• Sabah saatleri en iyisi.Akşam 8 den sonra yapılan spor uyku düzenini bozar.

1|0
    0|0
  • Bana kalırsa sabah akşam yapmak iyidir. Sabah erken saatte kahvaltı yaptıktan sonra ısınma hareketlerinden sonra dambıl varsa çalışmalısın. Akşamda çalışmadan 2 saat önce yemek yiyip tekrar ısındıktan sonra çalış.

Not: gece yatmadan önce yağsız lor peyniri yemeni tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • şınav-piramit setlerle... Squat 3*10 veya piramit set yani 10,10,8,6,4 gibi ... karın bölgesi internetten egzersizlere bakıp kendine karma bir progam yap 15 -20 dk hareketleri değiştirerek 10-15 tekrarlı yap... onun dışında kesinlikle evde dambılın olsun AMA EN ETKİLİSİNİ SÖYLİYEYİM BEN SANA her gün en az 5 DAKİKA İP ATLA BACAKLARINI FORMA SOKAR EE SELÜLİT SORUNUNA DA FAYDASI OLACAĞINA ŞÜPHEM YOK

0|0
    0|0
  • Senin uyku düzenine bağlı. Sabah yapma çünkü gevşek olursun. Biraz kendini topla, vücudunu esnetme egzersizleri yap. Uyandıktan 3-4 saat sonra yap yani sporunu. Uyku iken yapma.

Fazla da kasma kendini overtraining yaşarsın. Yani kasların küçülür daha fena. Ayrıca sadece çalışmakla bitmiyor proteinde alman lazım düzenli.

0|0
    0|0
  • Yatmadan önce hafif hareketler ve sabah ilk kalktığında iyi bir spor insanı hem zinde hemde sağlıklı tutar

0|0
    0|0
  • kuşlukta yap ama dikkat et kendine ucma.

0|0
    0|0
  • hangi zamanların boş ona göre bir program çıkartılabilir.

0|0
    0|0
    • akşam pek verimli olmaz senin için. zaten kasların kasılma durumunda olacak sen hemen uyumaya çalışıcaksın. zaten kas yapmak istiyorsan spordan sonra protein alman gerekir kasları beslemek için.

• yapıcan antremanın ağırlığına göre değişir beslenmen ilk önce kendine bir antreman cizelgesi oluşturacaksın. ağırlık antremanlarının türüne göre bile değişir. göğüs omuz artık neyi hangi antreman ağırlığında çalışacağın bunlar önemli hep.

• sabah sporu bence en iyisi

0|0
    0|0
  • Çok merak ediyorum hangi hareketleri yaparak bu işi kotarmayı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • hayırtır :)) kimi dövceksin :))

0|0
    0|0
  • sabah 4-5 te basla... en guzelidir

0|0
    0|0
    • tam aksine gunluk metabolizman sabah hizlanmali, aksam sporu o gun yediklerini yaktirir asil yaglari degil

• sabah kahvaltını yap 1 saat sonra sporunu yap gayet te gune bomba gibi baslarsın :)

0|0
    0|0
  • sabah

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltıdan 2 saat sonra

0|0
    0|0
  • Sabahları yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben genelde sabah saatlerini tercih ediyorum hem güne de dinç başlamış oluyorum

0|0
    0|0
  • akşam yatmadan önce kas yapmak için.. sabah yapılan spor yag yakmak içinmiş benim spor hocam öyle dedii.. karate yapıodum ders 19.00 baslıodu

0|0
    0|0
  • bazen de akşam üstü

0|0
    0|0
  • bence sabah

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • farketmez