Recep Tayyip Erdoğan'ın anneler günü sürprizi

Başbakan hani anneler gününde annelere sürpriz yapacaktı hani nerede sürprizi gören bilen duyan var mı?:))) Her sene aynı yalan.

Askerlik düşecekmiş miş miş:D Millette boşu boşuna ümitleniyor...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• mal ya karaktersiz her sözünde çok duruyo da bide sürpriz mi yapacakmış iyi bak mazeretide reyhanlıdaki olay olur öyle der

1|1
    0|0
    • Aynen öyle. Millet kan ağlıyor kılını bile kıpırdatmıyor sonrada olay oluyor onun üzerine yıkıyor. Yapabildiği tek şey bu

• haklısın yazık üzülüyorum onlarada nerde fakir fukara gariban asker var onlar ölüyo çok kötü hissediyorum duyunca

• Aynen öyle.. Allah hepsinin yardımcısı olsun

• Abd ye gitti. Büyükleriyle görüşsün olaylar yatışsın gelir.

0|0
    0|0
  • Askerlik çok önemli değil artık 15 ay ayrı kalıyor insanlar, şehirdışında okuyanlar 2-4 sene ayrı kalıyor, yapabiliyorsa şehit ailelerinin intikamını alsın Abdullah Öcalanı idam ettirsin

1|1
    0|0
    • Dediklerin doğru da bence askerlik önemli sonuçta vatana emanet ediyorsun. Hak yiyor zenginler paşa paşa gezerken orta veya maddi durumu iyi olmayan insanlarda askerliğini yapıyor. Sonra da başbakanım diye geçiniyor.

• Ulan arkadasm ogrencilikle askerlik birmi cibilyetsiz sen orda gobek ustunde findik kirarken biz burada bir günü n hesabını yapiyoz sen neyin kafasindasin kocum sen hic sogukte g3 u tutamaz hale geldnmi eline yapistimi hic celik yelek kompozit baslik taktinmi ya da senden kucuk biri sana hakaret ettigi zaman sesini cikaramadigin oldumu sen kimsinde askerligi onemsemzlikten geliyon senin gibiler yuzunden ulke bu halde iste capulcusunuz hepiniz sirf bu yorumunu gordum diye bu siteye uye oldum..

• Sovmuyum dedim dayanamadim bir elime gecisem o * cocugu amini cibiliyetini zuriyetini evini bacasini yattigi yatagani yorganini nevresimini odasini evini barkini siktigimin yorgansiz iti..

• asgari ucreti artırsın once ne askerligi amk millet acından oluyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...