MHK başkanı yine yusuf namoğlu getirildi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

MHK başkanı yusuf namoğlu getirildi yine başka adam mı yok 78 milyon bu ülkede en son geldiğinde tartışmalı bir sezon olmuştu hala unutulmadı neler dönüyor sizce? Galatasaray şampiyon yapılmak isteniyor doğru mu?

Güncellemeler:
Çok korkuyorsunuz bizden diyen GİZLİ KULLANICI asıl sen benden korkuyorsun soru cevaplayıp engeliyorsun korkak bir kızdan korkuyor korkak

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mhk başkanıyken gsnin aldığı maçları biliyoz bari haluk ulusoy tff başkanı olsun 4 yıl üst üste şampiyon yapsın gsyi

2|3
    2|2
    • Bu sene galatasaraya penaltı verirlerse hakem hataları olursa anlaşılır kimin şampiyon olacağı futbolun zevki kalmaz her sene kim isteniyorsa o şampiyon oluyor

En İyi Kız Görüşü

• Kadıköyde galibiyet görmek için de yalvarsınlar

2|3
    2|2
    • Galatasaray bu sene şampiyon yapılmak mı isteniyor?

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 defa mhk başkanlığı yapmış ikisinde de gs şampiyon olmuş, bu adam mhk başkanı iken son şampiyonluğunu nasıl aldığını dünya alem biliyor; tüm sezon penaltı yemedin, sahan kapanmadı, tüm sezon 1 tane kırmızı kart görmedin

Kirli senaryolar başladı

2|1
    1|5
    • Alttaki bir yorumcu diyor ki kızların futbol yorumu bu işte falan bunu herkez söylüyor twitterı olanlar bilir beşiktaşlı fenerliler diyor hatta vergi borçları silindi şimdi de bu diyorlar

• Galatasaray bu sene kötü durum da mali durumları vergi borçları falan gerçi devler vergi borcunu ucuza kapadı galatasaray iyi durum da olması için şampiyon yapılabilir ben türk futboluna inanmıyorum kim isteniyorsa o şampiyon oluyor bu kirli düzen devam ettikçe türk futbolundan bir şey olmaz yusuf namoğlu nun o seneki açıklamaları galatasaray maçlarındaki skandal kararlar bu sene de olur mu olur herkez şampiyon belli oldu diyor şimdide futbol izleyesim gitti

• Devlet kapasa da , uefa bu gidişle ikinci cezayı keser. Dursun efendi kesenin ağzını açmaya devam ediyor. Şampiyonluk konusunda senin kadar karamsar değilim. Ucuz oyunlara rağmen hak eden alacaktır yine. Fakat işleri daha zor

• Olabilir son 5 senelik durum hep GS'ye yönelik. Adamlar ekonomik çöküntüde lig şampiyonluğu yaşatalım geçsin şu kriz diyorlardır.

1|0
    0|1
    • Düşün o süreçte bile bu ekonomik krizi yaratabilmeyi başardılar yönetimden anlayan yok

• Yoo kim gelirse gelsin Galatasaray zaten şampiyon oluyor ki Galatasaray kisilere

1|4
    1|3
  • bir kadın futbolun bu kadar derinliğine girer mi yaa :) galatasaray şampiyon yapılmak istense de bu yıl yapılamaz. öyle bir kadro yok :) galatasaraylıyım.

0|0
    1|3
    • Ben demiyorum herkez söylüyor bunu ben uydurmadım akıllı bak insanlar ne diyor az araştır bilgi sahibi ol insanlar ne diyor öğren te allahım

• haydaa ben kötü bişey mi dedim yaa. baya baya giydirmişsin bana :/

• Neler döndüğünü göreceğiz zamanla

0|0
    0|1
  • inşallah adaetli atamalar yapar ve trabzonsporumuzun ve hiç bir takımın canı yanması bu sene bu sene cok heycanlı bir lig bizi bekliyor

0|1
    0|0
    • İnşallah ya kim hak ediyorsa o kazansın ama hak ederek kazansın şampiyonluğu hakemler mhk belirlemesin

• inaşşallah

• Bu cinco nlunun kaç tane fake hesabı var seri eksiliyor :)

3|1
    2|2
    • Hangi işsizin fake hesapları var allah aşkına acıyorum onlara gerçekler acıdır ne yaparsın

• Gereksizin teki aslında erkek ama kız nickide var nonoşun

• Erkek nickli nonoşlar gizliden yazıp engelliyor

• PenaltıSaray :D

3|1
    2|2
  • Cimboma hediye penaltılar gelir artık

2|3
    2|4
  • hadi be GS bileğinin hakkıyla almıştır şampiyonlukları, bu beşiktaşlı tüpçü var ya o çok sinsi, beşiktaşa el altından şampiyonluk veriyor güya kendisini affettirmek için asıl ona bakmak lazım onun gitmesi lazım, o gitsin futbol temizlensin

2|4
    2|4
    • Yusuf namoğlu 2 dir MHK başkanı gs iki kere şampiyon oluyor nedense çok garip tesadüfe bak bak sen şuna

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...