MONACO - FENERBAHÇE MAÇI NE OLUR?

İlk maç FB 2-1 MNC
İkinci maç bu akşam saat 21.45'te LİGTV'de!

• Monaco KAZANIR
    50% (18)58% (30)55% (48)Oy Ver
  • Fenerbahçe KAZANIR
    39% (14)35% (18)36% (32)Oy Ver
  • Berabere BİTER
    11% (4)7% (4)9% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Monaco kazanir. Bu turu gecsede bir sonrakini gecemez Fenerbahce

0|3
    3|6
    • Sanki bu ben deyince olacak. Ne eksiliyorsunuz ruh hastaları 😁 Benim fikrim bu. Ben fransız kardeşlerimi destekliyorum.

• @euroleague ben hakli ciktim ve gayet mantikli nedenlerim vardi. bence bosver tadini cikar sende. hem ne elenmesi kardeşim, memleket elden gidiyor.😁

• haklı falan çıktığın yok kendi kendine avunma Fenerbahçeden korkmayın, titreyin :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Fransız kardeşlerin diksin seni o... u

Vatan hainlerini bakmaya geldim ve gidiyorum

0|1
    0|1
    • Düşüncelerime tercüman olduğun için elimde bulunan beypazarı doğal mineralli maden suyunu şerefine kaldırıyorum.

• :D elin fransızlarına ne bırakacaz biz gereğini yaparız bu hatuna :D

Erkekler Ne Diyor 9

• 2-1 Fenerbahçe alır maçı.

0|2
    0|0
    • ahhahahah nerde hani

• hep bir tehdit hep bir ben suyum buyum havasi iste varosluk iste apachilik... fitness hocasi olacagina once adam olaydin..!

• @yellowflower Ulan varya nasıl bir korkaksın sen verim adresi ben Tehdit mi ediyorum çakma seni 49 yaşında hala anneni eteğine mi saklanıyorsun Adam gibi adamım zaten sana adamlığı biz öğretiyoruz zaten bir boyun kadar birde yerin altında bana sökmez biraz akıllı ol seni son uyarıyorum küfür ediyorsun çünkü adam değilsin g. tüne güvenmiyorsun son kez söylüyorum ya işine bakarsın ya da gerçekten bulucam seni Asfaltada sümük gibi yapıştırcam seni madem Takım tutmuyon ya seni niye atlıyorsun embesil herif Fotorafınıda aldım İstanbul vs karşıma çıkma sakın bu sefer Affetmem seni Varoş diyorsun sen öbür tarafa ne götürücem ya malı seni g. tüne tıkıcaklar pamuğu it herif seni apaçi diyor israfmısın sen

• Tur içinde maç içinde favorim Monaco ama Fenerbahçe sürpriz yapabilirmi olmayacak birşey değil ama bence monaco tura yakın taraf.

0|1
    0|1
  • 2 0 alıcaz rez al

0|2
    0|1
  • Enteresan şeyler yapılıyor. Türkiye taraftarlarına karşı. Monaco prensliğinin Türk taraftarlarını stada almaması, Fransız devletinin Nice şehrinde belli yerlerde Türklerin alınmaması. Bunlar Dünyada belki de başka bir üllkenin temsil ettiği takımın taraftarına yapılırsa neler olmaz ki?
    Umarım Türkiye yi temsil eden takım gereken karşılığı sahada verir.

0|1
    0|0
  • Aynen geçen sene
    Shakhtar Donetsk maçındaki gibi eline verip gönderirler feneri.

1|1
    1|4
  • monaco ezcek feneri malsef

1|2
    0|5
  • Monaco alır, emenike bu maç yatar, çünkü ayda 2 gol olan kotasını tek maçta doldurdu :D

1|1
    0|5
  • monaco koydu tabiki hakki ile!!! fb babayi aldi.. fanatiklik gercekleri saptiramaz kuvvetli takim daima kazanir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...