Sınıfımızda bir cocuk var

sınıfımızda bir cocuk var hayatımda tanıdıgım en hiperaktif bir cocuk eskiden ondan nefret ederdim halada ediyorum ama cok ilginçki onu nefret ettigm kadarda seviyorum. Acıkcası hep bna baksın benimle ugrassın istiyorum ondan nefret etmeme ragmen onu arzuluyorum onu istiyorum ama bizim aramızda bsey olması imkansız o bnle falan sürekli dalga gecer artık alınmaya basladım napıcam bilmiyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen nefretini gösterdiysen böyle olması normal. iyi yaklaşırsan ilgisi deişebilr

0|0
    0|0
    • ondan hala nefret ediyorum ama onu arzuluyorumda onu istiyorum arkasından bakıp hayaller kuruyorum ama onu sevemem yani biz olamayız

• cocuga bsy yaptıgım yok aptal

• bence sen ne istediğini bilmiyorsun cocuktan nefret ediyosan uzak dur seviyorsanda uzlaşmaya calıs yiter gari sabahtan beri uraşıyom

Erkekler Ne Diyor 3

• ağla bak nasıl değişir

0|0
    0|0
  • üfff püfff slk de sende ona

0|0
    0|0
  • zıt kutuplar birbirini çekermiş :) onu arzuluyorum derken?

0|0
    0|0
    • tensel anlamda bna dokunsun falan istiyorum

• çirkin kiz yoktur :)

• çirkin kız yoktur kezban vardır

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin sınıfında var böyle insanlar :) Bnce hoşlanmayı bırak çnkü öyle çocuklar aynı kişiyle 2 ay bile duramaz :) seni bırakır gider eminim hayalindeki erkek o değildirkim ister ki kilonla falan dalga geçen insanı :)

0|1
    0|0
  • Ne deyipte dalga gecio ?

0|0
    0|0
    • mutlaka sizin sınıfınızdada olmustur zamanında cok konusan patavatsız herkesle dalga gecen bir tip benimde kilomla dalga geciyo

• Hahahah sevdim cocukta benim kilomlaa dalga gecti patates ayi ddi :(( kac kilosun boyun kac ?

• bence o senden hoşlanıyor sende farkında olmadan ona ulaşamayacağını düşündüğün için beynin sana savunma mekanizması geliştirmiş ve bunu da nefret olarak yorumluyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...