Kickboks mu , Taekwondo mu , Muay Thai mi , Judo mu?

Yine aynı tarz bir soru soruyorum. Ben bütün dövüş sporlarına baktım önerdiğiniz ve bunlar arasında kaldım. Az önceki soruyu okumayanlar için , ben ve kardeşim dövüş sporuna gideceğiz ben 19 kardeşim 14 yaşında hangi dövüş sporunu önerirsiniz diye.
Kickboks mu , Taekwondo mu , Muay Thai mi , Judo mu? Karar veremedim. İkimizde kızız farklı kurslarada gidebiliriz ikimize bunlardan hangisini önerirsiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşin için Taekwondo, çünkü yaşı küçük ve esnektir vücudu sana göre tabi sende yapabilirsin ama müsabakalara girmek için sağlam çalışman lazım yoksa patates ederler :) senin için önereceğim spor kicboks, çünkü fazla esneklige ve tekniğe gerek yok :) 10 sene yaptım Taekwondo bu arada.. Kickboks lisansım da var iki sporu da iyi bildiğim için bu tarz tavsiye de bulundum.. sadece spor amaçlı yapacaksanız. Taekwondo yu tavsiye ederim saygılar Sevgiler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kickboksta siyah kuşağim tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • jeet kune do

0|0
    0|0
  • Taekwondo yapmıştım ama kickboks da iyidir

0|0
    0|0
  • kung fu

0|0
    0|0
  • Para kazanmak istiyorsaniz kick boks. Kendinizi her durumda korumak istiyorsaniz muay thai

0|0
    0|0
    • Teşekkürler o zaman Muay Thai :D

• Bırakma zaten çok güzel bir spor :D Çok ilerlemen dileğiyle :) İyi sabahlar :D

• Insallah. Sanada :)

• Taekwondo

0|0
    0|0
  • Kb. f

0|0
    0|0
  • hiç biri sokak dövüşçüsü impossible bir yetenek doğuyor

0|0
    0|0
  • Hicbiri ;)) yagli gures :)) saka saka ne icin gitcegibe bagli

0|0