Kapat

Hangi Dövüş Sporu?

Merhaba arkadaşlar ben ve kız kardeşim aynı dövüş sporuna başlamayı düşünüyoruz. Ben çok araştırdım ama seçemedim bir türlü. Sadece savunma değil ayrıca saldırıda sağlayacak bir spor istiyoruz :D Ben 19 yaşındayım kız kardeşim 14 , hangi sporu önerirsiniz? Kick box diye düşünüyorum ama Taekwondo da olabilir :) Yardımcı olursanız ve ayrıntılı bir açıklama yaparsanız çok mutlu olurum , teşekkürler :)

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Jeet Kune Do derim ben ama , İstanbul'da oturuyorsan Wing Chun ilk dediğime çok yakın bir spor , Floria Corner Healt Center'da dersleri veriliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cdvIAYGRUus

0|0
    0|0
    • Ay çok iyiymiş bu :D Teşekkür ederim araştıracağım :)

• Bruce Lee'nin dövüş sanatıdır kendisi, 2 ay kadar denemiştim ama vaktim olmadığı için bırakmıştım.

Çok sıkı çalışman gerekiyor. Şimdiden söyleyeyim.

• Tekrar teşekkürler , vaktim bol :)

En İyi Kız Görüşü

• Taekwondo veya judo olabilir. Ama taekwondo daha iyi. Erkek kuzenim onüç yaşında ve Türkiye şampiyonu.

0|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum , kaç yaşında başladı?

• 10 yaşında başladı. Boyu dahi çok uzadı. şu an 1.75 . Aslında küçük yaşta başlanması daa avantajlı. Kız kardeşin içinde henüz her şey bitmiş değil. Aynı şey senin içinde geçerli.

• Teşekkür ederim :) Başarılar dilerim onada :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Tekvando unisex bir spor daha verimli olur sizin için

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim öneriniz için :)

• Taekwondo için geç kalmışsınız kick boks öneririm daha sert bişey isterseniz muay thai. Ankaradaysanız ders ayarlayım 150tl :D

0|0
    0|0
  • Kick box en uygunu, dünya şampiyonluğu ve avrupa 3. lüğü olan yakın kız arkadaşım var :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler , tebrikler :)

• Demek istediğim, bu işi prof olarak da yapabilirsiniz bayan kategorisinde epey açık var

• Öyle bir niyet yok aslında zaten yaşım biraz geçti küçüklükten başlamam gerekirdi diye düşünüyorum kardeşim o kadar ilerletebilir belki :)

• taekwondonun kick boks karsısında sansı yok.

0|0
    0|0
    • Bende kick box düşünüyorum daha çok :) Teşekkür ederim :)

• Capoeira.

0|0
    0|0
    • Biraz daha bilgi verebilir misiniz acaba :)

• Bana sapık diyene bak kickboxcu erkeklerle muhabbet etsin diye soru sormus kızın abazası hic cekılmıyo ya :)

• @Ada63 İyi geceler.

• Boks kesinlikle

0|0
    0|0
  • kuzenim 10 yaşında taekwondo il birincisi

0|0
    0|0
  • Dövme kimseyi hafız

0|0
    0|0
  • Kung Fu

0|0
    0|0
  • muay thai kesinlikle

0|0
    0|0
    • Biraz daha bilgi alabilir miyim yaşlarımız uygun mu , İstanbul'da kursu var mıdır , ücreti ne kadardır?

• Çok güzel :D Başarılar dilerim :D

• Teşekkür ederim sorun olursa yardımcı olabilirim

• ben Capoeira yı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Efendi gibi plates yapsanıza ya :)

0|0
    0|0
  • Amerikan güreşi

0|0
    0|0
  • Ben size kick boks öneririm. Taekwondo daha çok savunma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kick box kesinlikle bende 13 yaşında başladım. Her zaman kolaylık sağlayan kendini koruyabilecek derecedeki spor dalı :)

0|0
    0|0
  • Kickboks bana daha keyifli geliyor, eğer kafama çok darbe almak istemiyorum diyorsan tekvando yapın

0|0
    0|0
    • Darbe marbe sorun değil :D Bende kickboks diye düşünüyorum peki yaşlarımız uygunmu?

• Teşekkürler :D

• Rica ederim

Yükleniyor...