Taraftar forması giyen kızları sempatik bulanlar buyrun buraya

Ben forma giymeyi çok seviyorum ama sizler formayı bize yakıştığından mı beğeniyorsunuz yoksa sırf takımınızın olduğu için mi

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• ben hoş buluyorum

1|0
    0|0
  • valla fb liyim ister benfica ister gs forması giysin sorun olmaz forma giymesi yetiyo herhalde bilinç altında lan kız en azından futbolla bir alakası var oluşuyo herhalde

1|0
    0|0
  • forma giyen kızları beğeniyorum yakışıyor

1|0
    0|0
  • Forma bayanlara yakışıyor genel anlamda. Takım farketmez

1|0
    0|0
  • İster Fenerli olsun ister Cimbomlu, farketmiyor, taraftar forması giyen kızları sempatik buluyorum.

1|0
    0|0
  • forma giyen kızları seviyorum kendi takımımın forması olmasada en azında futboldan nefret etmeyen ilgilenen bir kız havası verdiği için ve bende böyle kızlara sempati duyduğum için seviyorum galiba ama hani beşiktaş forması da bir başka yakışıyor...:)

1|0
    0|0
  • formaların renkleri cıvıl cıvıl oldugundan güzel duruyo kızlarda ama.giymemelerini daha cok tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama hangi takımın taraftarı olursa olsun kızlara formayı yakıştırırım, yakışıyor be abi :)

1|0
    0|0
  • Çirkef oluyorlar küfür ediolar felan filan abartı sevmem.

1|0
    1|0
  • ben rakip takımın formasını giyen kızları daha çekici buluyorum :@

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama nedense fenerbahçe forması giyen kadınlar çekici geliyor bu durumu ben de anlamıyorum

2|0
    0|0
  • fenerbahçe çok tatlı oluyor ya da fenerli olduğum için bana öyle geliyor :D

2|0
    0|0
  • Yakışıyor kızlara normal giymeleri :)

1|0
    0|0
  • formadan formaya değişir sempatikte gelir iticide gelir bak bunlar başka forma giyseler bu kadar sempatik olamazlar link

1|0
    1|1
  • Ben forma yakıştığından dolayı beğeniyorum takımı ne olursa olsun.. Ama aşırı fanatikler için durum farklı olabilir. Nefret ettiği takımın formasını gören erkek direkt kıza nefret duyabilir, kız itici gelebilir ..

1|0
    0|0
  • Galatasaray forması çok yakışıyor kızlara.

2|0
    0|1
  • sırf takımım olduğu için bakıyom yoksa kötü bir niyetim yok

1|0
    0|0
  • son zamanlarda kızlarda moda oldu . özentilik olmasında

1|0
    0|0
  • takım aşkı benim aşkımda giyiyor

1|0
    0|0
  • Hele bir de sarı saçlı oldumuyduu aboowwwwww seyrine doyum olmeyooo :D

0|0
    1|0
  • Galatasaray forması giyen hangi kadının çirkin olduğu görülmüş; Yirim öyle anlatayım hele golden sonra sevinir ise bi'daha bi'daha yirim.

1|0
    0|0
  • Ben bulmuyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...