Babamla iletişim sorunu çekiyorum..

Merhabalar, ben 20 yaşındayım ve bu başlıkta belirttiğim sorun cidden artık canımı sıkmaya başladı. Babamla iletişim kuramıyorum resmen beni takmıyor. Bu durum 2 aydır şiddetli bir şekilde devam ediyor ve inanın artık kendimi yıpratmaya başladım. Ünv öğrencisiyim maddi durumumuz iyi diyebilirim orta derece yani peder ticaretle uğraşıyor. Kendi evimiz arabamız var. Bende bu son zamanlarda pederden araba istedim. 25bin lira dayımın bana verdiği nakit para var istediğim araba 50bin lira civarında bende pedere dedim 25bin kredi çekelim ben çalışır öderim arabayı alalım diye. Adam durmadan '' tabii tabii herşey bitti o kaldı / bizim zamanımızda araba mı alınırdı bu yaşta / he he bakarız hemen yarın alayım '' gibi saçma saçma şeyler diyor. Neden almadığınıda sorduğumda söylemiyor bu yazdıklarımı tekrar söylüyor veya yüzüme kitleniyor öyle kafasını sallıyor. Napıcam ben bu adamla nasıl iletişim kurucam ? Asla saygısızlık flanda etmem nolursa olsun ama gerçekten sinirlendiriyor beni

Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlış anlaşılmış. Sorun bana araba alıp almaması değil. Bana cevap vermemesi benle bu konuyu böyle görüşmemesi konuşmaması.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• E adam haklı. Senin keyfin için 25 binlira kredi neden çeksin? 20 yaşında birinin altında 50 binlik araba çok mu doğru sence? Üniversiteye gidiyormuşsun; ordaki kaç arkadaşın böyle. (tabi devlet üniversitesi ise)

Babanın tavrını beğenmiyor olabilirsin ama mantık olarak o daha haklı bence.

0|0
    0|0
    • yok ben çekip çekmemesine bişey demiyorum yanlış anlamışsınız :) Bana cevap vermemesine kızıyorum yani almayabilir bişey diyemem ki.

• cevap vermiş işte; bizim zamanımızda falan demiş; kafa sallamış çekmiş gitmiş. napsın adam yerine koyup karşısına alıp bak oğlum bitanem diye mi almayacağını anlatsın istedin? Bizimkilerde öyle; hemde üç kuruşluk şeyler için.

Kızlar Ne Diyor 2

• baban haklı değilmi sence ? biraz zamana bıraksana senn genç olduğunu çılgnlık yapp kaza yapacağını falan düşünyrdur senn iyiliğin içindir saçmalama lütfen sinrlencek birşey yok.

0|0
    0|0
  • konuşsa anlayacakmısın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adam haklı.adam dişinden tırnagından arttırmış ticaret yapıyolar.kimbilir nasıl başladı bu işte.sen de hemen baba parasına kon dimi.hem daha gençsin sadece para için değil seni düşündügü içinden oyle diyodur alıcaksın arabayı kaza yapıcaksın.sonra baban paraları ne yapsın akıl hastenesinde kendine yatak yapar sen öldükten sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...