Siz hiç sevdiğiniz mutlu olsun diye arkadaşınızla arasını yaptınız mı ?

Arkadaşlar benim sevdiğim bir kız var ama öyle böyle değil. Deli gibi seviyorum. Fakat o beni sevmiyor :( Onu sevdiğimi sölemiştim reddetmişti beni. Benim en yakın arkadaşımı seviyor. Benim en yakın arkadaşımda benim onu deliler gibi sevdiğimi biliyor ve bana ayıp olur diye onunla çıkmıyordu. Ama ben sevdiğim muutlu olsun diye ona istersen çıkabilirsin benim için sorun olmaz yeter ki o mutlu olsun dedim :( ve şu anda çıkıyorlar. Doğrumu yaptım sizce :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam onları öyle görmeye katlanamazdım,senin yaptığını da yapamazdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en doğrusu zamanla unutrsun zaten .

0|1
    0|0
    • yok eminim ki onu unutamam :( daha önce hiç bir kız böyle olmadı. O benim için çok farklı :(

• arkadaşlık isteğimi kabul et ve tam 13/05/2014de sana onu yazayım :)

• olabilir:)

• valla kardeşim kız seni elinden kaçırdığı için aptal olmalı ama sen en doğrusunu yapmışsın ;)

0|1
    0|0
    • Tipsiz olduğum için :((((

• niye öyle diyosunki siz bilmezsiniz ama bir kız erkekte ilk tipe bakmaz insanlığına bakar ayrıca eminim seni beğenen kızlarda vardır

• hayır arkadaşlarıma flan hep o tipsizlemi çıkcam diyormuş. Bende tip yok ama bendeki zeka onun çevresindeki kimsede yok :((

Erkekler Ne Diyor 3

• daha yaşımız genç daha bçok kızla tanışacaz salla gitsin

0|1
    0|0
  • Ben öyle yapmazdım,elde etmek için uğraşırdım. Aşkta ve savaşta her şey mübahtır.

0|0
    0|0
    • elde etmek için herşeyi yaptım emin olabilirsin ... Onun için dayak bile yicektim az kalsın ...

• büyük kahramanlık ama ben yapamazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...