Türkiye'de 2 sene futbol yasaklansa ne olur?

Hiç düşündünüz mü böyle bir şey?

Çok değil 2 sene yasaklansın sonra yeniden başlasın bakalım neler değişecek. Ben en azından iyi yönde gelişmeler olacağını düşünüyorum.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyenin futboldan daha önemli sorunları var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamlar sporu izleyeceğine kendileri yapıp streslerini atsınlar bence.

0|1
    0|0
  • voleybol maçlarında holiganlar olur...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mesele sadece futbolda değilki.bilinç değişmedikçe aynı taraftarlar farklı sor dallarında didişir

0|1
    0|0
  • şikeci der yöneticisini tutuklayabilirsiniz başka şekilde futbol yasaklanmaz. Bu ara galatasarayada benzer bir uygulama yapılabilir. Devlet desteğiyle sıtad sahibi olması diğer taraftarların hukumet istifa diye bağırması sıyasıleri tedirgin ediyordur mutlaka birde futbolda ilerleyen bir türkiye avrıpada bir imaj kaznaır buda birilerinin işine gelmez diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • futbol oynanmasa bile taraftarlık devam eder. futbol başladığı gün taraftarlar kaldığı yerden devam eder

0|1
    0|0
  • isyan çıkarrrrrrrrrrrrr

0|1
    0|0
  • başbakan dikkat dağıtıcak konu bulamaz

0|1
    0|0
  • Biz futbola değil Galatasaray'a aşığız. Futbol yasaklanırsa basketbol maçlarına gideriz. Basketbol maçları yasaklanırsa Voleybol hadi diyelim o da yasaklandı olmadı su topu maçlarına gideriz ...

0|1
    0|1
    • kulüpler kapatıldı diyelim ozaman ne bok yiicen :D

• İşte onu yapamazlar. O zman GS FB BJK hepsi bir olur TFF'yi basarlar spor bakanı kaçacak delik bulamaz :D ... Benim gibi armaya aşık olan çok var ...

• müthiş olur insanlar özüne döner ülke kalkınır.

0|1
    0|0
  • Tamam o zaman yasaklansın hemen

0|1
    0|0
  • Sınır dışına çıkarım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...