Insan zamanla soğur mu?

mesela bir sevgiliniz var, onunla 5-6 yıl çıktınız sonra da evlendiniz. evlendiğinizde ona karsı olan hevesiniz kaçar mı? sonucta uzun süredir berabersiniz, artık heyecanı kalmaz mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sıklıkla karşılaşılan bir durumdur bu, artık evlisiniz ve elde etme cazibesini yitirmiştir, hiçbir şey artık eskisi gibi değil monoton bir ilişkiye dönüşmüştür hayat. Fakat bundan kurtulmanın yolları var tabiki, sönmeye yüz tutan bir ateş gibidir birliktelik bunun için biraz çaba biraz yaratıcılık lazım. mangaldaki ateş ısısını yitirince ne yaparız? üfleriz, olmadı yelleriz, karıştırırız veya çalı çırpı kayar canlandırırız. Birlikte olduğumuz kişiden ilgi beklediğimizde, sadece beklememelisiniz beklediğiniz ilgiyi siz ona gösterin, hoşlanacağı şeyleri keşfedin bir oyun gibi, onu çok özel bir günmüş gibi karşılayın, güzel bir sofra hazırlayın sevdiği şeyleri yapın, küçük sürprizler büyük mutluluğa dönüşebilir. ilişki isterse biraz fedakarlık yapmasını sağlayın kolay teslim olmayın tabi tam olarak ta kaçmayın. farklı ortamlarda birliktelik yaşayın heyecan aşkın alevini körükler, birde bakmışsın o alev hiç sönmeden yıllarca sürmüş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazen sevgi veya aşka inanmıyorum diyesim geliyor. Bir bakıyorsunuz çok sevdiğiniz biri 6 senede olsa birliktelik hiç geçmemiş gibi hayal olabilir., Son günlerde aklını çelen :) hoşuna giden birileri var demektir. Onunla evdekini karşılaştırıyorsun demektir.

0|0
    0|0
  • Seven insan soğumaz .

0|0
    0|0
  • bi ihtimal ..

yaşamadan bilemem

0|0
    0|0
  • öyle bir olasılık her ilişkide var

0|0
    0|0
  • ilk heyecanın kalacağını sanmıyorum..saygı ağırlık kazanır sanırım..

0|0
    0|0
  • heyecan değil de aynı evde yaşamak farklıdır dışarıdan herkes iyi ama aynı eve girince onu asıl tanırısn soğumak da olabilecek doğal bişeyyy

0|0
    0|0
  • soğumak değilde sorumluluk aldığın için sevgiye vakit kalmaz

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğinden asla soğumaz :)

0|0
    0|0
  • Hep aynı heyecan olmaz tabi.

0|0
    0|0
  • Evlenmediğim için bilemiyorum. Tüm heyecenınızı tek seferde tüketmemeye çalışın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eskisi kadar heyecanı kalmaz ama sevgi bitmez ya yeter ki birbirinize karşı saygınızı koruyun

inan evlilik güzel bir şey tabi her şey zamanında bu gözünü korkutmamalı eğer o kadar sürdüyse doğru insanı bulmuşsunuz demektir

0|0
    0|0
  • ev hayatı farklıdır.

bazı erkeklerın dagınıklığı sızı canınızdan bezdırebılır.

0|0
    0|0
  • Seviyorsa soğumaz heralde. Bilmem.

0|0
    0|0
  • ben sevdigimdn asla sogumam

0|0
    0|0
Yükleniyor...