Galatasaray şampiyon olmasına rağmen bu hırs neden ?

FB - GS derbisinde ev sahibi fenerbahçe galatasarayı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından, galatasaraylı futbolcuların maçın hemen ardından kutlama yapmak amacıyla kol kola girip fenerbahçe taraftarı önünde eğlenme çabas, 40 şehit verdiğimiz şu haftada fenerbahçe tirübünlerindeki pankartlara rağmen gs kulubunun konuya duyarsızlığı, maç dönüşü evine giden bir fenerbahçe taraftarının galatasaraylı taraftarlar tarafından bıçaklanarak öldürülmesi, bu hırsın camia olarak boyutlarını gösteriyor. Bir Beşiktaşlı olarak bu ligte en az şampiyonluğu olan takım olmamıza rağmen şampiyon olunca bu kadar hırs yapmıyoruz. Galatasarayın kümede kalmak için uğraştığı dönemlerde Fenerbahçenin şampiyon olduğu zamanları gördük, üzerine tüm avrupa şikeci diye yüklendiği dönemde bile kimse kimseyi kesip doğramadı. Tamam büyüksünüz desek acaba bu hırstan vazgeçerler mi yoksa düşman askeriyle savaşırcasına tiribündeki taraftarından teknik direktörüne futbolcusuna kadar herkes aynı düzende devam mı eder ?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Uyuz cinconlular yazık çocuğu öldürmüşler ne anlarlar onlar futboldan pislikler bir maç insan hayatından çok mu önemli zaten şampiyon olmuşlar neyin kafasını yaşıyorlar da tek başına eve giden insanla uğraşıyorlar

0|1
    2|2
  • Millet holiganlık etmeye gidiyor maça zaten. efendi gibi giden pek az. benim tanıdıklarım bile koltukları sökmeyi maharet sayıp fotoğraf çektirmişler; memleket gerzek dolu.

0|0
    0|0
  • bütün sorunlular cincon taraftarı 1-0 olunca koyduk mu diyolar 2 -1 olunca zaten şampiyonuz sürekli fenerbahçeyi ezmeye çalışıyolar bütün cinconlulara uyuz oluyorum

0|1
    2|1
  • Aslında genelleme yapmamak gerekiyor ben fenerbahçeliyim ve adil konuşmak gerektiğini düşünüyorum. Adamlar şampiyon oldukları zaman kutlamak istediğin ve bu onların en büyük hakkı ama buna bile izin vermediler adamları dövdüler zorla formalarını çıkardılar bunu yapanlar kim bjk ve fenerbahçenin bazı taraftarları bazıları ise tebrik etti yani bu birazda kişiye göre.

0|1
    1|0
  • kendince eğlendiler :)) ne yapsınlar baktılar ki yenemiyolar artık yenilgiyede oynar oldular :D mal spor:D

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İnönü de ki son maşa gittin mi? Gitmediysen haberlere bir bak derim. Holiganın-şiddetin takımı olmaz. Her takımda var bu gibi şeyler.ı Galatasaray bu sene şampiyon oldu. Söylediğin gibi Fenerli bir kişinin bıçaklandı. Bağdat caddesinde olaylar çıktı. Beşiktaş da Galatasaraylılar kutlama yapmasınlar diye nöbet tutuldu Sivas sonrası. Geçen sene Fener ışıkları bile söndürüp çimlerin sulama sistemini açtı. Şu takım bu takım diye bir iddiada bulunmuyorum. Şiddetin takımı olmaz, bunu da bir takıma yüklemek de tamamen adaletsiz ve takım ruhunu içinden atamamanın bir örneğidir.

1|0
    0|0
  • Türkiye de futbol yasaklanmalı ne oynamasını biliyoruz nede izlemesini.

1|0
    1|0
Yükleniyor...