Ağırlığa devam etmeli miyim?

Bacaklarımla ağırlık itiyordum. Dizimden parmak cıtlatmasına benzer cıtır cıtir sesler geldi sürekli her itişimde ve geri çekişimde o sesler cıkıyor ama ağrı, sızı sıfır sadece ses geliyor tek dizden. Devam etsem bir sakıncası olur mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Su kaybı olabilir bırakma ama azalt setleri ve bir doktora göster film çektir ilerde sorun yaşamamak için birde az ağırlık çok set çalış ağırlık çok set az verimsizdir

0|0
    0|0
    • Benim kilo verme sıkılaşıp incelne derdim yok yeterince inceyim zaten. Kas kütlesini büyütmek istiyorum birazcık.

• Kas yırtılarak büyür o nedenle dediğim gibi az ağırlık çok tekrar protein alıyorsan azalt kalsiyum ağırlıklı yüklen bir süre aşırıya kaçmadan ve yumurta ile tavuk ya da mümkünse hocandan pozisyon ve itme hakkında teknik göstermesini iste genelde bedava göstermezler ama dizine bir film çektir sağlık önemli

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende de nadiren oluyo o ama, ilerde sıkıntı yaratabilir bizim ailede çoğu kişide eklem sorunu var sizde de var mı?

1|0
    0|0
    • Kuzenimde meniskus var birde annemin dizleri agriyor onun disinda bilmiyorum

• Ha tamam işte sende de var sıkıntı bir doktora git bence, dizlerini de fazla zorlama. :)

• Kaslarını incitirsin, bu sefer kas zedelenmesiyle uğraşırsın

0|0
    0|0
  • Fazla zorlama, n'olur n'olmaz.

0|0
    0|0
    • Zorlamadan kaynaklandigini dusunmuyorum dizimde problem var galiba yoksa dengesiz veya fazla bisey yapmiyorum. Tesekurler. O sese romatizma diyen var, kirec diyen, meniskus diyen ve bicok benzeri gerci belirtilerde bir birbirine benziyor doktoruda oldum olasi sevmem -.-

• Doktoru ben de sevmem ama, zorda kalınca gidiyoruz mecburen.
      Bence fazla yüklenme, dizin şakası olmaz.
      Eğer, günlük hareketini, yürümeni engelleyen bir durum olursa,
      bir ortopediste muayene ol.

• devam et

0|0
    0|0
  • Doktora git bir derim :)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen kireclenmedir ama ni doktora gitmen gerekir

0|0
    0|0
    • Peki yaptigim seye devam etmem ciddi bir sıkıntıya yol acar mi? Ses cikmasi disinda beni engelleyici bir durumu yok agrida yok?

• Ona doktorla gorustukden sonra doktorun onerisene gore hareket etmeni tavsiye ederim bende de sol dirsegimde ayni sorun var ama bnmki agrili oluyo o yzden ara verdim

• Azalt agirligi ya da baska hareketlere yonel

0|0
    0|0
  • Eklemlerden geliyor o sesler korkucak bişey yok başlamadan önce güzelce ısınmalısın

0|0
    0|0
    • Iki dizdede oluşmuyor ama tek dizde oses var. Ondan

• 5 dakika yürüyüş 3 10 ağırlıksız squat yapıcan esnetcen bacakları güzelce yeterli

• 5 dakikayi yapiyorumda squat yoktu sagol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...