Her kadın güze midir ?

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyorlar bence bunu çirkin kadınlar uydurmuş.Bir kadın nekadar bakımlı olursa olsun çirkinse çirkindir. Sizin görüşleriniz neler ?

Güncellemeler:

0|0
22|17

En İyi Erkek Görüşü

• yeterince vodka alındıysa,

libido seviyesi tavan yapacak kadar süre yalnız kalındıysa,

çirkin kadın diye bir şey söz konusu bile değildir...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kesinlikle..

Beni boya küpüne sok çıkar yine aynı, çirkinim.

0|1
    1|0
  • katılmıyorum; güzellik bakımla çok doğru orantılı.

0|0
    0|0
  • Bencede öyle ama ortaysa bakımla düzelebilir

0|0
    0|0
  • valla ben de öyle sanıyodum. ama bu güzellik cilt bakım olaylarına ne zaman merak saldım o zaman anladım. kesinlikle bakımla doğru orantılı..

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın da erkek de yoktur insanların kalıplaşmış saçma sapan düşünceleri vardır.Farklı olan her zaman yanlış olarak görülüyor.Güzelliğin yaratılışdan geldiğini hepimiz biliyoruz o zaman birine çirkin demenin o kişiye değil yaratıcıya bir hakaret olduğunu hatırlatmak isterim.Eğer Tanrı bütün kadınları şuan tabir edilen çirkin bir kadın formunda yaratmış olsaydı farklı olanlar yine dışlanırdı bundan emin olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Çirkin olmak farklılıktır diyorsun gerçekten haklısın okadar farklılarki anlam veremiyorum. Tanrı kavramını hiç karıştırma bu olaya

• İnsanlar kendi yaptıkları şeylerden dolayı sorgulanmalılar diyorum, ellerinde olmayan durumlardan dolayı değil.Bir insanın iyiliğini kötülüğünü tartışırsın ama güzelliğini çirkinliğini tartışmak mantıksız.Benim bakış açıma göre böyle.

• Bu kadın çirkin bundan uzak duralım demiyorum zaten ama çirkinse çirkindir diyorum. Neyse saygım var düşüncelere

• benim çevremde de var öyle kızlar ama o kadar bakımlılar ki anlayamıyorsun bu kız güzel mi çirkin mi diye bakımlı olmaları onları daha hoş gösteriyor

0|0
    0|0
  • çirkin diye bişey olmasa çirkin kavramı diye bişeyde olmazdı zaten.d ama yüzü çirkin içi güzel olan biri yüzü güzel içi kötü olan birinden bir adım daha öndedir.

0|0
    0|0
  • cirkin kadin vardir vodka yoktur.

0|0
    0|0
  • buna en güzel cevap şu bence birgün adamın biri leyla ya sen ne çirkinsin böle demiş mecnun ne buldu sende demiş leylada ben leylayımda sen mecnun değilsin hacı demiş :D GÖRECELİDİR BU...:D

0|0
    0|0
  • cirkın kadın yoktr cildi kötyse ilaç ve bikaç kozmetikle düzelir burnu yamuksa makyaj hilesi ya da estetik . Kaş insanı cok degstiryor yüzüne uygun yaptırmalı kaşları Tüylüyse epilasyon. Saça kaynak dudaga dolgunlaştırıcı ruj profosyonel ve abartısz bir makyaj kiloluysada sporla kilo versn temz şık gym olay tamamdır. Herşeyn artk çaresi var. Ama kadn 1 50 ise ona çare yok bildigm kadaryla. Sen paradan haber ver yani.d

0|0
    0|0
  • Cirkin kadin yoktur ama kendi vucudunu bilmeyen kadin vardir. Vucuduna gore giyinip,yuzune gore saclarini boyayip,kesip ve makyaj yapan her kadin guzeldir.

0|1
    0|0
  • güzel kadın bakımsızda güzeldir.çirkin kadın makyajla belki güzelleşir.ama önemli olan dış görünüş değildir ;)

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmak göze daha hoş görünmesini sağlar.Katılmıyorum sana.

0|1
    0|0
  • Degildir malesef kendimden biliyorum :(

0|1
    1|0
    • tarzımdan esinlenilmiş, dur şimdi münakaşaya girme hemen, önce totoma kaş göz çizeyimde insan gibi yüzyüze konuşalım, aksi halde beni kaale almazsın

• :D :D hiç güleceğim yoktu. aynı bana benzemiş.

• Güzellik göreceli bir kavramdır, çirkin yoktur. :)

0|0
    0|0
  • ben kadar olmasalarda idare ediyorlar

0|1
    0|0
  • kimisi yüz kimisi kalp kimisi her ikisi

0|0
    0|0
  • Çirkiniz kenks :(

0|0
    0|0
  • herkesin zevki rengi.iç güzellk önemli biraz

0|0
    0|0
  • ama herkes bakımlıya bakıyor güzel ama bakımsızı ne yapcan sen peki

0|0
    0|0
  • ıı ıh.

0|0
    0|0
  • İç güzellik daha ön planda olmalı diye düşünüyorum. Bazıları güzel bazıları bakımlı diye uzar gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• her insan güzeldir agaa ;)

yalnız yüzüne bakınca nefesini kesen de varr.. yanında koşup kaçmak istediğinde ;)

0|1
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur, Bdp li kadın milletvekili vardır

4|0
    0|1
  • link Gayet bakımlı olmasına rağmen umutsuz vakaa.

0|1
    0|0
  • çirkin kadın var yaa :) yıldız tilbe var mesela, çirkin yani olmaz ona neyapsan çirkin çünkü :)

0|1
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur

Az vodka vardır.

0|0
    0|0
  • her kadın güzeldir, çok güzel yaratılmışlardır,herşeyiyle çok güzeller

0|1
    0|0
  • Çirkın kadın yoktur , majyaj yapmayı bılemeyen zilliler vardır.

1|0
    0|0
  • Çirkinse çirkindir tabi :(

0|0
    0|0
  • bazı kızlar güzellik olarak göze çarpmasada değişik bir cazibeleri oluyor bunu anlayamıyom çoğu zaman bu tür kızlar daha çok dikkatimi çekiyor güzel değil ama farklı bir çekim hissediyorum şeytan tüyü var dedikleri bu mu ki acap :)

0|0
    0|0
  • Çirkinliğin de bir noktası vardır derim. O noktayı aşmadığı sürece de her kadın benim gözümde pırlantadır.

0|0
    0|0
  • evet çirkin kadın çirkindir.ama bazı değişiklikler yaparsa en azından ortalama güzelliğe gelebilir her kadın.

0|0
    0|0
  • dış görünüş değil iç güzellik öenmli diğer arkadaşla demlenirken söylenen bir söz bu :)))

0|0
    0|0
  • çirkin insan yoksa kadın da yoktur bence çirkin kadın da var erkek de

0|0
    0|0
  • bakımlı olmak çoğu kadını değiştirir ama hepsini değil !1!

0|0
    0|0
  • aynen öyle çirkin kadın çirkindir.güzel kadında daha güzel olabilir

0|0
    0|0
  • Hayır değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...