Galatasarayın Transfer Politikasini Nasil Buluyorsunuz? Bu Sene Şampiyonluk Gelirmi?

Eren Derdiyok imzalayacak, Lucas Levia ve Lassana Diarra transferlerinde sona gelindi , Bruma takımda kaldı, stopere Serdar Aziz alındı ve sağ bek için Cavanda adı geçiyor

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Erenin yerine maliyeti daha düşük olan Adebayoru alsalardı daha iyiydi, Adebayor güçlü ve tekniği yüksek bir forvet Kwauke gibi oyuncuların iş yaptığı ligde Adebayor hayli başarılı olurdu ama bu yonetim bunu akıl edemedi.
    Levia, Diarra süper oyuncular bu kalitede ön libero şu anda Turkiyede yok ikiside gelirse sıkıntı kalmaz.
    Sağ bekte Linnes güven vermiyor Olcan-Cavanda takasi işimize gelir.

1|0
    0|0
    • Eren bencede yetersiz forvete Dzeko ve Bony alinmaliydi

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah gelır diye umut edıyoruz fakat transfer politikamızın degısmesini istiyorsak öncelikle özbek serefsizini görevden aldırmamız gerekecek baska turlu olmaz Ada'm nerdeyse wesleyi satıyodu be😡

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Baştaki insan ne kadar iyi olursa en kötü kadro bile şampiyon olur. Yeterki o drektör sahaya ve oyunculara kazanma ruhu aşılasın istek ve azim yaratsın

1|0
    0|0
  • 2 forvet
    1-2 defans
    3 de orta saha alınırsa kesin şampiyonuz😅😅

1|0
    0|0
  • İmza atılmayanlara bişey diyemem serdar ve eren iyi transfer

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum tv deki hıyarlara taş çıkarırsınız.. Ağzınızdan bal damlıyor 😃😃🙏🏻

1|0
    0|0
  • Oyuncular ne yaparsa yapsın içimde Dursun Özbeğin herşeyi mahvedeceğine dair bir his var. Adam Sneijder gibi bu ülkeyi seviyorum diyen adama bile ceza kesmeye kalktı. Allahtan adam bizi seviyo kaldı. Bak Mario Gomez nasıl kaçdı gitti. Bizdeki başkan hikaye.

0|0
    0|0
  • Diarra ya da Leviayi alirlarsa Şampiyonluğu zorlarlar

1|0
    0|0
  • Üzerinde gs forması olmasa bu takım ligin orta sıralar takımı !

0|1
    0|0
  • Yetersiz ve takımda gitmesi gereken çok topçu var. hamit altınntop, olcan hemen gönderilmeli. başkan da istifa etmeli..

0|0
    0|0
  • Galatasaray dan ne köy ne kasaba ne mezra ne belde hiç bir şey olmaz eren derdiyok neeeeeeee berk üsan oynasa daha iyi

0|0
    0|0
  • Selçuk ölü değişmesi lazım. Çok sağlam melo gibi bir libero lazım forvete bir isim daha şart. Defans komple bomba.

0|0
    0|0
  • İlk 6ya belki girersiniz 😂😂

0|1
    0|2
  • Galatasaray iyice soğutuyor beni artık kendinden

0|0
    0|0
  • İbrahimovic de gelirse tamam bu iş

0|0
    0|0
  • Diarra zor ya cezası var 10milyon vermeden oynayamaz cavanda yalanmış bence şampiyon oluruz

1|0
    0|0
    • Hallederler cezayı ya

• Diarrada iyi oyuncu

• Iyi olmasına iyi lafım yok ama leiva şu an ingiltere liginde ikili mücadelede top kapmada en iyi oyuncu dünyanın en zor ligi bana göre o formayı vermez sanmam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...