MiLLetin içinde uTancak bir Durum Yaşadınız mı ...

komık seyler çoğunluktadır emınım ...

herkesın içinde en çok utandıgınız sey neydı :DDD

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• lisede babamın arabasını kaçırmıştım audi a6 idi okulun partisinde idi herkes ben de arabanın bağıran bir egsozu vardı modifiyeli yani neyse aldım okulun neredeyse tamamı ( okul zaten 600 kişi idi en fazla ) okul meydanında iken ben de dikkat çeker bir sesle arabayı bağırta bağırta okulun park alanına sürdüm..park alanı biraz ilerde idi camı açtım tabii güneş gözlüklerim de gözümde, yavaş yavaş gidiyorum ama araba o kadar sesli ki herkes bana bakıyor ve herkes de beni tanıyor neyse bir artizlik ile camdan dışarı millete selam veriyorum o arada ayağımı fren yerine gaza basmıştım duvarın köşesinde de müdür vardı kontrolü kaybedip müdürün üstüne sürdüm müdür bir hızla kaçmıştı önümden ama kaportama çarpıp düşmüştü ben de duvara çarptım araba da kaldırım gibi hafif çıkık bir yerde çapraz duruyordu millet geldi kapıyı açtılar benim gözlük fiyasko camının teki düşmüş arabanın içinde ise ibrahim tatlıses bir taş attım pencereye çalıyor millete ne rezil olmuştum ama hiç taviz vermeden arabadan çıktım

1|0
    0|0
    • suan hepsını yasamıs gibi oldum gulmekten kırıldım yanii :))) allam yaaa :D:D orda olmak ısterdım valla :))

• :))) tesekkr etmek lazım o zaman o babaya :DD

• aynen ya minnettarım :))

Erkekler Ne Diyor 13

• ilk resmi lig maçımda iyi geçen bir kaç dakikamın verdiği gazla bomboş kalede topn üstüne basıp düşmüştüm :) hoş topamı bastım ayakkabımın bağınamı takıldım tam hatırlamıyorum ama en derin utancımdı sanırım :d ilk olduğu için unutamıyorumda :d

1|0
    0|0
  • arkadaşlarla sinemada korku filmi izliyorduk.biz en önde oturuyorduk.film çok monotondu,uyuyacaktım nerdeyse o hale gelmişken,filmde bir sahnede küvet,küvetin içinde buz vardı içinden birden adam kolunu çıkarınca laaaynnn diye koltuktan fırlamıştım :D sonra çok utandım yafff :(

1|0
    0|0
  • lisedeyken çok bol pantolon giyerdim. bir gün kemeri yürütmüşler kemersiz giydim pantolonu yurdun yemekhanesinde yemeği aldım masaya doğru gidiyorum. pantolon düşmeye başladı. yemekhane de kız erkek karışık. pantolon dizlere kadar indi en yakın masaya elimdeki tabldotu koydum ama olan oldu zaten.. :)

1|0
    0|0
  • tanıdıgın bırını gorunce herkesin yanında kızımı sana verecem demesi utandırırdı küçükken şimdi dese öyle bişe hemen ver derim

1|0
    0|0
  • Yuzum sabunluydu birisi arkamda surekli enseme felan vuruyodu arkadasim huseyin sandim bastim kufuru yuzumu yikadim arkama dondum babam ve tokadi ilac gibi gelmisti.

;D

1|0
    0|0
  • aptal durumuna düştüğümde utanıyorum bilmediğim bir şeyde biliyormuş gibi artizlik yapıp yakalanınca utanıyorum

1|0
    0|0
  • havuza girerken mayom sıyrıldı bir an sormaaaaa )))))

1|0
    0|0
  • utanmazım birisiyimdir.. hiç öyle bişey yaşamadım..

1|0
    0|0
  • yolda yürürken düştüm. yanımdan kız geçiyodu. bana baktı. 'karizmatik halim bu' 'normal halimi sen düşün' demiştim. elimden tutup kaldırdı. kahve içtik.

0|0
    0|0
  • kızın birini garson sanmıştım nerde kaldı siperişlerimiz dedim ne siparişi beyefendi dedi dalga mı geçiyosun çabuk getir acele et dedim masadan arkadaşı çağırdı çayın soğuyo diye orayı utancımdan terk etttim :))

0|0
    0|0
    • :)) bazen oluyo oyle bnde magazadakılerı hep gorevlı sanıyrm :)

• Sen yaşadın mı?

0|0
    0|0
    • hıhı :) okuldakıler buzdan kaya kaya gıdıyodu bnde heveslendım ..

bi kaydım kolumu kırdım aglayarak eve gttm :))

• Bunun nesinden utandın :)

• utanmayıp napm onca erkegın içinde artslık yapcaktm :))

• altıma işemiştim yaa. üff. :(

1|0
    0|0
  • Yok hiç yasamadim yasamakta istemem.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Bisikletle göle yuvarlandım, erik alayım derken ağaçtan düştüm, ördek uğruna bataklığa girdim, babam yüzünden iski çukuruna düştüm.

Öff amma aksiyonlu bir çocukluk geçirdim ya. Sonuç olarak; sapasağlam ayaktayım ve hala sakarım.

1|0
    0|1
  • otobüste düşmüştüm etek vardı üstümde bacaklarım açıldı çantamdakilerde yere saçılmıştı daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Öyle bir hapşurdum kii :D ... düşün artık salya sümük , çok utanmıştım ya ama hastaydım napimm :)

1|1
    0|0
  • ego otobüsünde kustum. daha ötesi yok bence :d

0|0
    0|0
  • vapura binmiştim sandalet gymiştim ayağımı uzattım terlik denize uçtu ...ayşu anbile aklıma gelince utanıyorum ya tam bir rezalet alay konusu hele vapurdan karaya inince offff ayağıma basan basana

0|0
    0|0
  • okulca sinemaya gitmiştik daha film başlamamıştı çok gürültü vardı salonda bende çok acaip bir ses çıkarmıştım salon o anda bir sessizleşmişti herkes dönüp bana bakmıştı çok utanmıştım

0|0
    0|1
  • denize gitmiştik bende mayo giymiştim külodumun yanında kıllar fışkırıyodu nasıl utandım gitttim hemen bikini giydim :D tabii 12 yaşındaydım o zaman :D utandım kendimden :D annemde gördü kızdı..alsana onlarıı diye..

0|0
    0|0
  • hamileyken gorumcemin yaninda osurmustum :D

0|0
    1|1
  • ayy aklıma geldi bak şimdi. ilk okul 4.sınıfdaykene..sınıftaydık işte...herkes kitap okuyodu bizim erkeklerde sapık tabii kitaptada y**rak yazıyodu.bi erkek kıza göstermişti gülmüşlerdi.o zamanlar bende bilmiyodum tabi ne demek olduğunu sınıfın ortasında bir bağırdım ne var bunda işte y**rak yazıyo diye.herkes bana bakmıştı..tenefüste kızıım sen ne dedin diye üstüme gelmişlerdi.sonra anneme sordum pipiymiş :D walla rezil olmuştum yaa...

1|0
    0|0
Yükleniyor...