Oyun Arşivinizde Neler Var?

Arkadaşlar ARşiv yapıyorumda arşıvımde cok oyun yok 2.3 tane yenı başladım sizinde tavsıye oyunlarınızı bklıyorum.. türü önemsiz yeterki güzel olsun.Ama Cod olmasn bıtırdım hepsini..

Prototype 1-2

Cs 1.6

Far Cry 3

Assassin Creed 3

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Favori oyunlarım

Cs 1.6 - 1999'dan beri en sevdiğim oyundur.

Fallout 3 ve Fallout New Vegas - Bu iki oyuna hastayım mükemmel bir oyun. Oynadıkça keşfediliyor özellikleri. Düz git adam öldür değil konusu var ve ilk söylediğimi yıllar geçti hala türkçe çevirisi yapılamadı. Diğeri yapıldı. Hikayesi var konuşuyorsun, yaralandığında sağlık ekipmanları kullanıyorsun, silah bozuluyor tamir yapıyorsun, kıyafetleri değiştiriyorsun saymakla bitmez. Bu 3 oyunun üzerine oyun tanımam.

Fallout 3: link

Fallout New Vega link

0|0
    0|0
    • gta gibimi yoksa assassin creed 3 gibimi gorev ustune gorev bıktım ya

• İletişimler şu tür. Diyalogları güzel kullanırsan faydalı çok şey kazanabiliyorsun yanlış ters konuşmalarda düşmanın olabiliyor falan ya anlatamam oyun çok geniş. Bir kere kurup oynasan zaten içinde kaybolursun ve oynadıkça yeni özellikler falan keşfedersin. Haftalar sonra bile yeni şeyler göreceksin. link

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Favori oyunum link Özellikle dönem oyunlarını sevenler için güzel..

Şu listene ek just cause 2 gta4 hitman absolution ya da max payne 3 olabilir..

0|0
    0|0
    • sniper ghost warrior 2 oynadımda pek sevmıyorum snıper oyunlarını ama oburlerı ıyı :)

• oda snıper :D

• Sniper oyun tarzını sevmiyorsan normal.. Birisi diğerinden oldukça farklı.. %100 e yakın farklı..

• ben bitirdimmi direk silerim de genelde online oyunları daha çok seviyorum bitmiyor 2 saate .;)

0|0
    0|0
    • onlinede olur :) sen yeterkı öner hattaşu anoynadıgın varsa beraberde oynarıq .)

• oke o halde far cry 3 oynucam ben :D az kaldı ınmek uzere :D h33t.com dan ındırıyom allahtan net hızlı 2 gunde 4 oyun ındırdım :P

• call of serisi hastasıyım ben 2 3 saate bıtırmeden basından kalkmıyorum :)

geçen spec of line ındırdım oda saglam oyun baya 4 5 saat suruyor

• crysis ,medal of honor,batlefield

0|0
    0|0
  • Crysis serisi

Gta V

Sniper Ghost Warrior

Far Cry

Spiderman Web of Shadows

0|0
    0|0
Yükleniyor...