Vampirler hakkında sorular

dün arkadaşın biri sormuş vampirlere inanırmısınız diye bende sorumu deyiştirerek soruyorum .

filmlerde görüyoruz iste haç kutsal su sarımsak gibi şeyler kullanılıyor

bunlar haç ve kutsal su hırıstiyanların kullandığı

Müslümanlar ne kullanmalı sizce biraz hayal gücünüzü çalıştırın

cevaplarınızı bekliyorum ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haç = Tespih

Kutsal su = Zemzem

Kazık = Osmalı tokadı

Sarımsak = Gül suyu...:)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zemzem, soğan.

0|1
    0|0
    • haklısın sarımsakdan kaçıyor soğandan neden kaçmıyor :) +1

• tüm mahlukata birebir

AYATEL KÜRSİ :)

0|1
    0|1
    • evet yerlerde ve gökte ondan daha güçlü dua yok

• yanlız ( ki bunu bana söyleyenin allah cezasını versin :D ) şimdi allahü la hülü .. diye başlıyorya.. tam burada torsıp keklersen, ya da devamı getirezsen çok sakat :S anlamı

allah yoktur cümlenin çünkü.. allah yoktur diyenler diye başlıyoya... duyduğumdan beri burda takılıp duruyorum :S:S:S

• terlik

1|0
    0|0
  • okunmuş suyla vampirleri yakabiliriz gizli. boynumuza da tespih takarız. bir de hacıya hocaya muska yaptırdık mı tamamdır.

0|0
    0|0
  • Hıphızlı birden bire açılan gül.Hani lahilerde slaytlara hızlandırılmış gülün açılma süreci varya.

-Ayetel Kürsi.

0|0
    0|0
  • kezzap... of çok kısaymışşş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Var eden, onlara olan inancın. İnancınla korktuğun bir şeyden kurtulabileceksen, korkun inancının gücünü alır. Neye inanmayacağını bileceksin. İnanmazsan korkmazsın, bellki, sadece şaşırırsın. Şaşırmak seni, karşındaki şeyi anlamaya iter. O zaman da yok etmeyi öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • soru ma cevap değil bu ama saol zaten kimse inanmıyor :)

• Bir şeyler kullanmaya gerek yok onlar sonuçta insan sadece beslenme şekilleri farklı oturup konuşulabilir .Kan istiyorlarsa kan bankaları var .Besin ihtiyaçları oradan giderilebilir. Ayrıca gündüz biz gece onlar çalışırlar Böylece işçi güçü artar falan flan

0|0
    0|0
  • Vampir olma olasılığı doğaüstü olayların gerçek olma ihtimalinden daha yüksek , insanlar evrim geçirerek bu hale geldiklerine göre gayet kan içen bir organizmaya da dönüşebilir.

0|0
    0|0
  • Felak ile nas ı okuyorsun yamulup gidiyorlar

0|0
    0|0
    • dualar tabi ki güçlü de senbol olarak ne gösterile bilir :)

• Kutsal hurmayla kovabiliriz

• Overlok makinesi

0|0
    0|0
  • gülsuyu kullansın müslümanlar da :) gülsuyundan ben bile kaçıyorum :)

0|0
    0|0
  • Artıdan eksiden put kullanmayız biz başımız sıkıştığında. Allahü tealaya sığınırız yeter bize...

0|0
    1|0
  • Keser kullanmak

0|0
    0|1
Yükleniyor...