Ülkemizdeki Derbileri Neden Sadece Bizim İzlediğimizin Nedeni Belli Değil mi?

Diğer liglerdeki derbilere daha az önem verilmesine rağmen dünyanın dört bir yanından yayın talebi geliyor.Fakat bizim derbilerde futboldan çok saha içi ve dışı faktörler ön plana çıktığından dolayı sadece biz izliyoruz.

Ne zaman ki bu maçlardan sonra ''sadece'' pozisyonları ve güzel golleri tartışırsak o zaman bazı şeyleri aşmışızdır diye düşünüyorum.

Sizce derbilerimizin sınır ötesine ses getirememesindeki problem nedir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Maç öncesi ve sonrası Türkiye liginde Brezilya dizisi kıvamında.. :) Kim kazanır diye düşünen yok. Yada kimin kazandığını önemseyen yok 2 takımın taraftarlarından başka. Kim öldü. Kim yaralandı. Ne olay çıktı.. vs vs.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Yayın talebi nasıl gelsin :D

Zaten lig tv mühürlemiş yayınları :))

Onunla beraber yabancılarada verseler herkes direk yabancı yayına koşar...

Yok arkadaş maçımızı bile izleyemiyoruz:/

cut.

0|1
    0|0
  • Artık derbilerin tadı kalmadı. Ciddi manada öyle. Bunun sorumlusu başıboş insanların kulüplerin, futbolun başına geçmesidir...

0|1
    0|0
  • Biz de futbol anlaminda bir kalite yok, kavga dovus provakasyon nereye gidecek boyle sonra ligimiz niye kalitesiz avrupa'da basari niye gelmiyor diye dolaniriz. Atletico- barca maci basinda madridli futbolcular barcayi ne guzel karsiladilar bizimkiler anca ustune yurusun. Aci ama gercek bu daha o seviyeye gelemedik..

0|1
    0|0
  • avrupada başarı olmadığı için. bu sezon çeyrek ve yarı final oynandı. uefa fb-gs maçını derbi sıralamasında ilk sıraya koydu. fb bjk gs her yıl avrupada ilerlesin bak nasıl ilgi artıyor

0|1
    0|0
  • Bizdeki derbilere su göz ile bakılıyor.

Fb-Gs;Muhakkak Fb kazanacak,yoksa stadı yakarız.

Gs-Fb;Muhakkak Gs kazanacak,yoksa stadı yakarız.

Aslında 2 tarafta taraftar sahalarda oynasa,daha güzel maclar ortaya cıkar.

1|1
    0|0
  • neden olduğnu söylüyeyim FB-GS maçını lig tv veriyo ama bir FCB-real maçını birçok kanal veriyor

0|1
    0|0
  • İtalyan ligine hiç baktın mı ? Bizim ülkemizde ki durum ona bakılarak gayet normal.

0|1
    0|0
    • milan-inter-juventus derbilerini kaç ülke izliyor

• reyhanlıyıda futbol terörünüde konuşmalıyız.1 canın bile önemi çoktur.kötüye iyi diyerek olaylar çözülmez.özeleştri yapmalıyız neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.

• Futbol terörü biter. Reyhanlı'daki olayla onu karşılaştırdıysan zaten hiç konuşmama gerek yok. Beni anlamadın sen. Böyle bir olay olmuş bu ülkede ve futbol düşünen insanlar var diyorum. Kaç kişi ölmüş kutlama yapan insanlar var. Ben bunun için utandım. Çok dağıttım.

Yükleniyor...