Kan grubunun akraba evliliğinde aynı olması problem yaratır mı örneğin teyze çocuklarının evlenmesinde

teyze cocuklarının evlemesınde kan gruplarının aynı olması bir problem yaratırmı

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• derdiniz kan grubundan fazlası!

Genetik olarak bir birine yakın olan bireylerden olan çocuklarda genelde Kromozom birleşirken Crossing Over denen olaya rastlanılır. bu bazen gözle görülemeyecek kadar hafif sıkıntılara neden olurken hayati sorunlara neden olma olasılığı da azımsanmayacak kadar çoktur.

örneğin benim annem ve babam teyze çocuğu. doğan tüm çocukların bel kemiğinde açıklık var (bende ve kardeşlerimde) Spor ile zaman içinde kapanan bir sorun ancak bu daha büyük bir sorun çıkmayacak anlamına da gelmiyor.

Mümkün ise akraba evliliğinden kaçınmak en iyisi. ama evlenmiş iseniz her adımı bilgili bir doktor eşliğinde geçirmek en iyisi...

0|0
    0|0
    • ya bıse dıecem gercekten mi annen ve baban teyze cocuklarımı peki kan gurpları aynımı lutfen sorarmısın

• ama baban 0 annen A AYNIMI OLUYO

• aynı olmuyor. zaten kan grubu dediğiniz şeyin aynı olması değil tüm problem. bende bunu anlatmak istemiştim...

Erkekler Ne Diyor 3

• eksi ve artı olması problem yaratır. Tıp ilerledi artık iğne yapıyorlar çözülüyor her şey, gebe kalmadan önce doktora gitmelisin ama.

1|0
    0|0
    • biz birbirimizi co sewioruz ama ıkımızde cok bılınçli insanlarız ama korkuyoruz emınmısın aynı olması porblem yarat

maz demı

• COK TSK EDERİM COK BİLGİLENDM SAYENIZDE

• Ben teşekkür ederim, saygılar

• akraba evliliği sapıklık dan başka bir şey değil dünyada sanki hiç erkek hiç kadın kalmadı !

1|0
    0|0
  • zaten doktor onayı olmadan nikah kıyılmıyor ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• allah askina dünyada insan mi kalmadi akraba evliligi yapiyorsunuz insan kuzeniyle evlenirmi hic resmen manyaklik böyle seyler. kan grubu ne olursa osun bu iyi degil git kendine aileden olmayan birini bul sanki erkek yok dünyada ya allah askina... burda kactane var öyle yazik cocugu tekerlikli sandalyede o da istemezmi kardesleri gibi yürümek nezaman görsem icimden küfür ediyorum yapmayin böyle ya

0|0
    0|0
    • BAK BİZ İSTEMEDEN ARAMIZDA BISELER OLDU BEN COK BİTİRP ONUME BAKMAYI ISTIORUM AMA OLE KOLAY OLMUYOR.BÜYÜK KONUSMAYACAKSIN.EMINMISIN SEN COCUKLARIN SAKAT KALDGINA TEYZE COCUKLARIN EVLENMESINDE

• eminim tabi ya bizim burda kac aile var öyle hepsi degilse en az 1 tanesi sakat cocuklarin yazik ya

• teyze çocukları mı kan işini bırak sapıklık resmen

0|0
    1|0
  • adam mı bulamadınız da teyzenin oğluna varacam diye göbek çatlatıyorsunuz tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • hatalı genlerin bir araya gelme olasılığı fazla..umarım biliyosundur

0|0
    1|0
Yükleniyor...