Yağlı karında karın kası mümkün mü?

Spor salonunda bir kadın gördüm yaşı ileri bir kadıdı ve karnında yağ vardı belli spor yaptıkça sallanıyordu 😄 Ama karın kası vardı ve bariz belliydi. Böyle birşey mümkün mü? Benim göbeğim onun kadar yok ama karın kasım belli olmaz diye ilk nasta yap oranımı düşürmeye karar verdim eğer mümkünse hiç kardioyla Zaman kaybetmeyeyim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yağlı bir karında karın kası çalışmak göbeği daha çok belli eder. Kaslar altta geliştikçe karnı ileri iter çünkü. Karnını sıkarsa görünür evet.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ama o zaman direk yağların kasa dönüşür hani o yüzden de alan geniş olur sen yağı azaltıp ardından boşalan yerleri küçüklterek vücudunu kas yapmalısın daha uygun

0|0
    0|1
    • Yağlar kasa dönüşemez ikisi öok ayrı şeyler yağ azaldıkça vücuttaki kas yüzde olarak artar bu da yağın kasa dönüşmüş alıgımı taratır dalar yanlış bir düşünce ☺️ Teşekkür ederim 🙏🏻

• Yanlış biliyormuşum o zaman teşekkür ederim 😂

Erkekler Ne Diyor 6

• yeni başlamıştır. kas yağ tabakasının altında kalıyor bu sebeple yağ hala olabilir ama kas onları yavaşş yavaşş yyiyip bitirecek :)

1|0
    0|0
  • Hemde çok kolay daha.

1|0
    0|0
  • tatlıya abur cubura dikkat etmediğim için baklavalar gözükmüyor artık, kasların üstünde hafif bir yağ tabakası var, normalde zayıfım oysa :/

0|0
    0|0
  • Onun yağ değilde sarkma olmuştur

0|0
    0|0
  • evet mümkün

0|0
    0|0
  • mumkun tabi herkeste o yaglarin altinda o baklavalar mevcuttur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1