Aldatıldığınızı öğrenseniz intikam alır mısınız?

Bayanlar, eşiniz tarafından aldatıldığınızı öğrendiniz kesin bir şekilde. Bu durumda eşinizden intikam alır mısınız? Alırım diyorsanız, nasıl intikam alırsınız? İntikam aldığınızı eşiniz bilmeli ki, intikam aldığınız anlaşılsın. İntikam aldığınızı eşinizin bilmesini nasıl sağlarsınız? Baylar, böyle bir durumla karşılaşırsanız eğer, ne hissedersiniz, ne yapar sınız ?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Ondan intikam almam.canı cehenneme.ve doğru kişiyi arar bulur onun gözüne soka soka evlenirim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• intikam almam Allah a havale ederim nasılsa yaptığının karşılığını bulur

0|1
    0|0
  • ondan ayrılırım başka bir erkeği daha çok severim onunla daha mutlu olurum

0|1
    0|0
  • intikam alma isteğim beni kiminle aldattığıyla ilgili.. gidip bir gecelik bişey yaşarsa intikama gerek yok öyle bir adam için ayrılırım biter gider.. ama baya baya sevgili muhabbetine girip başkasına aşık olduysa güzel bişeyler düşünürüm tabi.. :)

0|1
    0|0
    • Neler düşünürsün? Düşündüklerini uygularsan , yaşadıklarını eşine söyler misin?

• ben ceketimi alır çıkarım intikama gerek yok sürünsün pislik

0|1
    0|0
  • İntikam almam, boşanırım. Ne hali varsa görür.

0|1
    0|0
  • intikam bana göre ucuzluktur karşımdaki ile asla aynı seviyeye inmem.

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşıyla birlikte olurum

0|1
    0|0
    • Diğer sorularıma yanıt vermemişsiniz. Yanıtlarsanız memnun olurum.

• Tanıdığım bir bayanın erkek arkadaşı kendisini aldatmıştı. O bayan gitti erkek arkadaşının en yakın arkadaşı ile birlikte olmuştu mavizamanların yazdığı gibi.:)

• sonuç ne oldu :)

• yaa ben deniz yanlışlıkla sildim kabul eder misin :) ? acilll ama

0|0
    0|0
  • bende eski sevgilimle görüşüyorum o evli :(

0|1
    1|0
    • Yazdığınızın aldatılmak ve intikam almakla ne ilgisi var, çözemedim.!

• Kızım yaşın daha 23. Kendine haksızlık etme lütfen. Kaç sene birlikte oldunuz onunla? Neden ayrıldınız. Her neyse olan olmuş artık. Bu derece kendini koyverme lütfen. Toparlan ve kendini sev. Öğrenci misin? Sana bu konuda her zaman yardımcı olurum. İstersen beni arkadaş olarak ekle, daha kolay haberleşiriz. Gerçekten üzüldüm yaşadıklarına. Benim de kızım var 28 yaşında.

• Kesinlikle bu durumdan kurtulmalısın kızım. Daha yaşamının baharındasın. Aşka inancını yitirme lütfen. Mutlaka sana aşık olacak, senin de aşık olacağın bir genç çıkacaktır karşına çok eminim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne gereği var abi kendini yıpratmaya aldattı ise boşan Allah a havale et hayatına bak

0|1
    0|0
Yükleniyor...