Annemin söylediğine göre ben uyurken bazen titriyormuşum ve ağlıyormuşum. Neden olabilir?

ve ve hiç bir şey yiyemiyorum ne yersem kusuyorum dün gece ailem acile götürdü beni tekrar serum takıldı koluma mide bulantım içinde ilaç verdi doktor ve hayla kusmaya devam ediyorum ve doktor c vitamini ve bağışıklık sistemim güçlensin diye bir de ilaç verdi su içip kusuyorum ve ateşim var dün gece ateşim 40 dereceye yükselmiş ve annem yarım hap verdi bana dün bütün gün uyudum ve dünde bir şey yemedim kustum ve şeffaf şekilde de kusuyorum ve sarı kansız ishal oldum ve antibiyotik vardı evde annem antibiyotik verdi onu da içtim şimdi 2 kaşık yoğurt yedim ve 2 kaşık lapa yedim ama kustum ishal oldum ya mukozasımsı değildi içerisinde parçalar var gibiydi püre gibi çok zayıfladım dün gece acilde 3-4 kere kustum kan testleri yapıldı idrar tahlili yapıldı zehirlenme yokmuş ama üşütmeye bağlı olabilirmiş uyurken de titriyormuşum bazen ağlıyormuşum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar su kaybı yaşayan birini hastane acilden dışarı adım bile attırmaz . Anlattığın kadarı ile üstten alttan gidiyor ve inanılmaz su kaybediyorsun . Mideni ya da barsaklarını çok fena üşütmüş olmalısın

Lapa işe yaramaz, bildiğin patatesi haşlayıp püre haline getirt ve üzerne tuz atarak ye. Bu elektrlolit dengeni düzeltip sistemi de içten sıvayacağından tepkiler azalacaktır. Fazla yeme ve kusma rrefleksini bekleme, 15 20 dk ara ile 2 3 patates ye bu şekilde ve mutlaka su al, ziravücut susuzluğu bzim hissettiğimiz susuzluktan çok farklıdır ve hasar bıraktırıcıdır.

Yine durmuyorsa o zaman acilde kalman yaşam değeri taşır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• burda cevap bulabileceğin konular olduğunu sanmıyorum farklı yerlerde muayene olmalısın bence.geçmiş olsun dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • istemedende olsa onlara karşı yanlış bişey yapmş olabilrsin. Bu konuları bir araştr.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gayet iyisin bu kadar uzun yazabilecek kadar:) üşütmüşsün ama kusunca ve ilaçta kullanınca atlatırsın kısa sürede

0|0
    1|0
  • senin içine ceytan kaçmış

1|0
    1|1
Yükleniyor...