Fitness ve hamlama?

Arkadaslar pazar günü fitnessa başladım ama ertesi günü kollarım ve omuzlarımda ağrı içinde uyandım kollarımda hafif şişlik var gibi ve dirsek yerlerinden kollarını açmaya çalışınca ağrı acı oluyo bugün yine gidicem spora bu ağrıların geçmesi için öneriniz varsa çok iyi olur. ilk gün fazla zorlamamıştım kendimi aslında.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bugün gitme, ağrıların hafiflediğinde ya da tamamen kaybolduğunda gidersin ki bu zaten bir gün sürer sadece yarın git :) Hem bu sefer kas ağrısı da çekmezsin çünkü hasların o dönemi atlatmış olur :))

0|0
    0|0
    • Ama ben pazar gunu gittim spora bir gun dinlendim bugun gidecem ara verip tekrar baslarsam aynı agrıların devam edecegını soyledıler

• peki bir düşüneyim 😂 peki fitnessla beraber yememe içmeme dikkat ediyorum bir ayda ortalama kaç kilo verilir

• alakası yok tam tersinee gitmesi lazım

En İyi Erkek Görüşü

• bir hafta içinde geçecek o ağrılar ve bu ağrılar cok güzel agrılar keşke benımde gene agrısa ya insanın hosuna gidiyor :D cok ağır çalışma şimdilik zaten kasların açılıyor cok iyi ağrıması devam böyle vucudun alışınca hissetmeyeceksin bir iki hafta böyle olur.

0|0
    0|0
    • Valla bence hiç öyle güzel ağrılar değil kollarımı kullanamıyorum inşallah dediğin gibi düzelir ama 😀

• dediğin gibi oldu dün gitmedim kollarıma dün buzla masaj yaptım sabah kalktıgımda acısı gecmıstı kollarımı açabiliyodum ama şişlik vardı yinede gittim spora ve şu an kollarımda sıfır ağrı var ama karın bölgemdeki ağrılar devam ediyo ama umarım onlarda kısa sürede geçer :)

• kardeş rahat ol geçer onlarda agrı olması şişmesi iyi kasların şişiyor işteeee

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 5 gun devam eder sonra gecer

0|0
    0|0
  • Eğer bugün gitmezsen ertesi gün tekrar acı yaşarsın vücudunu alıştır spora :)

0|0
    0|0
    • Git diyorsun yani zaten bende gitmeyi düşünüyorum

• Git tabi canım eğer ertesi güne atarsan o işin sonu yok hem erkeksin kızlar daha dayanıksız bu konuda :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kasları dinlendirip bol su içmen gerek, Ağrı varsa sorun yok antrenmana gidilir ama şişlik ve kol açılmıyorsa ben olsam biraz daha dinlenirdim. Herkes kendi vücudundan sorumlu sonuçta

Kas gevşetici jel falan kullanabilirsin ama çok fark etmiyor, zamana ihtiyacın var.

0|0
    0|0
    • Evet şişlik vardı ve kollarım tam açılmıyordu daha fazla zarar vermek istemediğim için dün gitmedim buz torbasıula masaj yaptım kollarıma ve bugun daha iyi şişlik biraz indi ve agrısı azaldı o yuzden bugun gidecem spora tesekkurler size☺

• 1 haftaya tazı gibi olursun dert etme

0|0
    0|0
    • Peki bu şekilde spora devam etmem sorun yaratır mı?

• ya işte hocana sor burdaki herkesten daha iyi bir cevap verir sana

• Peki teşekkürler 😊

Yükleniyor...