Beşiktaş'ın şampiyonluğuna "şaibeli" diyen M. Özaydınlı futbol teröristi mi, değil mi?

Şampiyonluk iddiasıyla lige başlayan Galatasaray taraftarlarının, Beşiktaş'la sorunlu olan Bursaspor taraftarlarının, hatta Fenerbahçe taraftarlarının bile "bu yıl ligde en iyi futbolu Beşiktaş oynadı ve şampiyonluğu sadece Beşiktaş hakketti" dediği ve zaten bu yıl Beşiktaşın ligimizin en iyi futbol oynayan takımı olduğu gün gibi ortadayken, Murat Özaydınlı'nın böyle bir iftira atması onun futbol teröristi olduğunu göstermez mi size göre?

http://www.sporx.com/ozaydinlidan-besiktasi-cildirtan-tweet-SXHBQ559844SXQ

1|2
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Onların taa Ali Şen döneminden beri var olan, Aziz Yıldırımla zirve yapan art niyetli zihniyetlerine göre, fenerbahçenin şampiyon olmadığı her sezon ve şampiyonluk şaibelidir. Kendi başarısızlıklarını, başkalarına iftira atarak örtülemek onların genlerinde var.
    Aslına bakarsanız geçen yıl, ilk 7-8 maçta ligde en kötü futbolu oynayan takım fenerbahçeydi, haklı sebepleride var, büyük oranda yenilenmiş bu yüzdende çok uyumsuz ve dengesiz bir takımdı.
    Fakat hakem katkılarıyla, son dakikalarda verilen uydurma penaltilar ya da serbest vuruşlarla, 90+10 lara kadar maçların uzatılmalarıyla, 1-0 lık sonuçlarla, bu ilk haftalar fenerbahçeye kayıpsız geçirtilip, zorla yarışın içinde tutuldu. Yoksa Beşiktaş en baştan itibaren en yukarda tek başına kalırdı.
    Evet, özaydınlının yaptığı bu açıklama onun bir futbol teröristi olduğunu gösteriyor...

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum, bu adam futbol teröristi çünkü kendi taraftarları bile Beşiktaşın bileğinin hakkıyla şampiyon olduğunu, şampiyonluğu sadece Beşiktaşın hakkettiğini söylüyor...
    İşte bunlar hep ağlama dedikleri oluyor :D
    Demek ki, Sneijder boşuna demiyormuş, Fener ağlama diye, elin Hollandalısı bile çözmüş artık bunları :D
    https://www.youtube.com/watch?v=1xvQIuhzMjk

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişi kendi gibi bilirmiş herkesi

Beşiktaş bu sene eze eze şampiyon oldu. İstatistikler ortada , en çok gol atan , en çok gol pozisyonuna giren takim hem de stadı olmadan

Bir sene önceki şampiyon gs ile geçen sene şampiyon olan Beşiktaş arasında dağlar kadar fark var

0|2
    0|1
  • Murat Özaydınlı futbolun f sinden anlamıyor ki. Boş laf yapıyor. Kaale bile almadım. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ın futbolu ortada idi. Herkes gözleriyle gördü izledi. Kimseye eyvallah etmeyen Beşiktaş sadece kendi maçlarına odaklanıp, ŞEREFİYLE HAKKIYLA şampiyon oldu. Fenerbahçe nin averaj ile hesapladığı almayı planladığı şampiyonluğu, Galatasaray'ın Beşiktaş'a karşı sergilediği futbolu, fütursuzca atıp tutan rakip takımları da gördü bu millet. Galatasaray Beşiktaş'a yatar dedikleri maçta tarihinde kalesinden çıkmayan muslera Beşiktaş kalesinde gol arayışına çıktı. Fenerbahçe 23 Nisan cocuğu gibi emanet aldığı liderlik koltuğuna oturur oturmaz şampiyonluğu ilan etmişlerdi bile. Beşiktaş geçtiğimiz sezon HAKKIYLA ŞEREFİYLE şampiyon olmuştur.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe kadar pislik bir kulüp olamaz Türkiyede, hep pislik bunların işi, anca iftira atsınlar. Delili yok kanıtı yok. Önce doping yaptılar diye iddia attılar şimdi de böyle ama nafile. Şampiyon biziz. Çatlayın

1|2
    0|2
    • Sakin ol şampiyon gaza gelme. Kişiler yüzünden kurumları kötüleme. Fenerbahçe klübü her zaman kardeş takımımız. Yöneticileri gelir geçer. Onlarında bize, bizimde onlara ihtiyacımız var.

• @BLackEagleClaw doğru söylüyorsun zaten birşey de çıkmadı o işten. Ezikler yine Şampiyonlar Ligine gidemediler :))

• Yaa işte öyle deme deli :) Ülke puanı önemli bizim için, keşke gitselerdi. Bizi temsil edeceklerdi.
      Tamam eyvallah sevmeyebilirsin, benimde sevmediğim takımlar var ama onlarda olmadan biz
      Beşiktaş'ında bir anlamı kalmazdı. Hepimiz birbirimize muhtacız.
      Dediğim gibi yöneticiler gelip geçer, takma kafana.

• Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar zaten. Türkiye kupası finalinde İbrahim akına teşvik primi verildiğini adam kendi itiraf etmişti. Hocayı arayıp paranin helal olup olmadığını da sorması polis dinlemesine takılmıştı. Yıldırım Demirören başkanınizken Türkiye Kupasını federasyona iade edeceğiz dedi. Ne oldu? Verilmedi. Sikecisiniz.

0|3
    1|2
    • Ben kimseyi suçsuz ya da suçlu bulmuyorum. Büyük ihtimal bütün klüplerde suç vardı. Hepsi bir haltlar yedi. Artık bundan sonrasına bakalım...

• @BLackEagleClaw iddialar ile kimseyi zan altında birakamazsin. İsnat ettiğin şeyi ispat edemiyorsan şeref yoksunusundur

• İddia etmiyorum büyük ihtimal diyorum. Bunu ben demiyorum bütün spor kamuoyu diyor zaten. Yapmayan kalmamış. Klüpler değil kişiler yapıyor. Tüzel kişilere bişi dediğim yok. Her klüpte karaktersiz insan helbet vardır belli dönemler.
      Bunun olma olasılığı hiç yok mu yani. Türkiye spor tarihinden bu yana hiç mi olmamıştır.
      Bir klüp kurulduğu tarihten itibaren sütten çıkmış ak kaşık mıdır?
      Bunu bilemeyiz. Büyük ihtimal diğeri yapınca , ben enayi miyim madem bu işin raconu böyle bende yaparım diyen çıkmıştır.

• Boş laf bunlar saçmalamış (fenerbahçeliyim), bjk ile ilgili şike araştırcaklarsa 2003 2004 sezonuna baksın

1|1
    0|0
  • He he öyle öyle... Çok da fifing Özaydınlının dediği...

1|0
    0|0
  • Özaydınlı saçmalamş, Fenerliyim.

1|1
    0|1
  • Beşiktaş çok haketti bence

1|2
    0|1
  • Galatasaray'lıyım adam saçmalamış.

1|2
    0|0
  • Saibeler olmasa Beşiktaş çok önceden şampiyon olurdu

1|1
    0|1
  • Böyleleri futbol teröristidir. Beşiktaş hakederek kazandı şampiyonluğu

1|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım'da en baştan beri diyordu Beşiktaşın şampiyonluğu şaibeli bu yul şampiyonu hakem belirledi diye daha yenimi öğreniyorsunuz? Beşiktaşa öyle birkaç senede bir ağlayan bebeğin ağzına emzik verir gibi susturuyorlar böyle şampiyonluklarla demek istedi başkanı geçmiş gün şimdi detaylı dinlersen gerçi kaç yıl geçmiş bırakalımda bir senede sevinsin azınlık insanar :D Galatasaray tabi öyle dicek komiksiniz Beşiktaşın şikeden kupayı iade etmesinde ayrı bir muamma şike sürecinde yani :)

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Hala mı bjk nin şampiyonluğu tartışılıyor GS lıyım ama hak etmiş ki olmuş bir rahat bırakın

1|1
    0|0
  • Fetö sayesinde şampiyon oldu bjk

0|1
    1|0
Yükleniyor...